17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Když se daří ...
Když se daří ...
vloženo: 1.6.2014 05:18
autor: Josef Vršan

úlovky (svět)

Puszta vydala princa. 6 r. 147,2b
Puszta vydala princa. 6 r. 147,2b
vloženo: 14.7.2020 19:46
autor: hubertushk

trofeje

Srnec
Srnec
vloženo: 13.9.2019 11:35
autor: David Zimek

zvěř v přírodě

***
***
vloženo: 4.1.2018 16:26
autor: Daniela Badayová

zbraně

Sesřičky naposledy
Sesřičky naposledy
vloženo: 6.10.2013 16:00
autor: Jan Frank

fotopast

tlačenice u slaniska
tlačenice u slaniska
vloženo: 21.1.2013 20:52
autor: Miroslav Milata

myslivecké umění

Dočkáš se!
Dočkáš se!
vloženo: 7.3.2012 11:11
autor: Carpin
Statistika
  • 243664 fotek (13 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (8 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761000 komentářů fotek (15 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362928 hlasování fotek (66 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 10 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Ms. Podluží Moravská Nová Ves

vpravo vpředu, Kalužík Miroslav(nynější hospodář Ms. Luh) uprostřed Slávek Šimek, vlevo Laďa Hřebačka a dole Jirka Šteflovič
vložil: Radomír Salajka
vloženo: 9.8.2020 09:44
zobrazeno: 3015x
hodnocení: 16 hlasů



Komentáře:

28.6.2021 15:33 vložil Rudolf Brustmann
Posílám adresu.Brustmannr@seznam.cz
28.6.2021 15:30 vložil Rudolf Brustmann
S Mirkem Kalužíkem jsem sloužil V Lounech od 1971/73. Vynikající kluk. Byl jsem na návštěvě u něho doma a možná jsme jedli právě toho kance na obrázku. Píši tento komentář v době po tornádu které poničilo spoustu domů v Moravské. Miro ozvi se !!!
13.8.2020 07:36 vložil Jiří Netík
Ivane dík, jsem s Laďou v kontaktu.Slávek měl přezdívku "Nohál" a s Jirkou se potkávám v obchodě, když jedu z práce a on z vinohradu.
11.8.2020 11:43 vložil ivan salajka
V době na fotografii jsou to velmi dobří přátelé.Dnes již to odvál čas. Ladík spojkojeně žije v M.Žižkově(tel. na něj mám Jiří)Jirka a Slávek již mají myslivost jen ve vzpomínce, avšak stále sledují dění v místní myslivosti. Jediný zůstal Mirek- hospodář. Radku máš pravdu o Slávkovi.Je ještě mnoho co by se dalo napsat. 111111
11.8.2020 09:17 vložil Radomír Salajka
Rok Vám přesně neřeknu musel bych se zeptat Jirky Štefloviča od kterého ji mám. Když jsem ji v sobotu na rybách ukázal Slávkovi Šimkovi tak se začal smát a řekl že je určitě čtyřicet let stará.
11.8.2020 08:43 vložil Jiří Netík
Radku, z kterého roku je fotka?
9.8.2020 21:51 vložil Radomír Salajka
Slávka Šimka beru jako mého mysliveckého otce,nikdo z Moravské Nové Vsi mu nesahá ani po ty jeho dlúhé paty. Byl dobrý hospodář, myslivec a kynolog dokázal vycvičit Bavorské barváře, ohaře i teriéry. Je to člověk který mě naučil myslivosti.
9.8.2020 19:46 vložil Antonín Polách
Pan Šimek nám dělal chvilku hospodáře, opravdu chvilku.To mě ale stačilo abych ho poznal jako dobrého chlapa.
9.8.2020 14:59 vložil Jiří Netík
Laďa Hřebačka je můj spolužák. 1****

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.