17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Letošní...
Letošní...
vloženo: 29.10.2020 17:43
autor: JCH

úlovky (svět)

Francie 2017
Francie 2017
vloženo: 6.8.2017 19:14
autor: chasse

trofeje

Pán daněk II.
Pán daněk II.
vloženo: 4.10.2019 22:08
autor: Jiří Netík

zvěř v přírodě

Blízká setkání 3
Blízká setkání 3
vloženo: 24.3.2019 16:48
autor: Pavel Komárek

zbraně

Rytina zásobníkové botky, moje práce.
Rytina zásobníkové botky, moje práce.
vloženo: 4.10.2019 20:27
autor: Stanislav Satoria

fotopast

Na újedi 2
Na újedi 2
vloženo: 26.10.2017 19:11
autor: Jiří Netík

myslivecké umění

Plastické obrazy se mně moc líbí
Plastické obrazy se mně moc líbí
vloženo: 30.3.2020 20:40
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243715 fotek (12 dnes)
  • 8557 videí (2 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9797 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761031 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363230 hlasování fotek (51 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39919 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 15 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

.1.

Když přeje štěstí a náhoda - nečekaně blízké setkání...
vložil: Jiří Kindl
vloženo: 7.11.2013 21:34
zobrazeno: 1654x
hodnocení: 30 hlasů



Komentáře:

10.11.2013 22:12 vložil Michal Kulich
Tak si ty fotky někteří pořádně prohlédněte a je to foceno rukou. Fotopast se neposunuje z prava do leva. Na těch smrkách je to vidět.
10.11.2013 08:55 vložil Jiří Kindl
Martin Žatka _ když se podíváte pořádně, jeden úhel to není (zaměřte se na levý nízký smrček dole) a je to foceno z ruky, protože stativem bych to patrně vzhledem k pohybu jelena ani nestíhal. A ještě jedna věc - když se podíváte na moje minulé fotky, tak jsem tam dával jelena (byly to opět tři fotky). Je to ten stejný (jen se mezitím stačil vyválet v kališti)a foceno stále ze stejného místa. Fotopast opravdu ne. A tím končím obhajobu těchto fotek.
9.11.2013 22:55 vložil Martin Žatka
Josef Med _ když se podíváte pořádně tak všechny snímky jsou z jednoho úhlu, což se při fotografování z ruky nedá udělat. Leda by přístroj byl pevně na stativu.Upřímě mi to také připadá jako snímky z fotopasti už kvůli hloubce ostrosti, tedy málo rozostřeného pozadí ale pokud je to foceno kompaktem tak i to je možné.
8.11.2013 18:54 vložil Zbyněk Oliva
1*
8.11.2013 17:35 vložil Václav Boxan
1**
8.11.2013 16:21 vložil Jiří Kindl
Těžko něco dokazovat. Fotopast to není, jinak bych to sem nedával, ostatně ani fotopast nemám a rozhodně nemám zapotřebí vás tady klamat. Prostě někdy je to opravdu jen o náhodě a nakloněnému štěstí a tak to bylo, když se mi podařilo vyfotit tohoto jelena.
8.11.2013 16:00 vložil Josef Med
Je zajímavé pánové že se ta "fotopast" posouvala současně s pohybem jelena. Je vidět že je každá fotka v trošku jiném úhlu. Možná je to ale jen nějaký mový model co sám běhá po lese a fotí :o)
8.11.2013 15:56 vložil Josef Med
Luxusní fotka Jiříku, pořád říkám že někdo má ukrutné štěstí. Napřed nacházíš shozy přímo z auta a teď tohle :o)
8.11.2013 15:40 vložil Tomáš Marný
Taky si to o té fotopasti myslím. Neumím ale říct proč, prostě to tak vypadá.
8.11.2013 15:10 vložil František
Jste dobrý fotograf ale vypadá spíše jako fotka z fotopasti. Můj názor

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.