17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Kňour
Kňour
vloženo: 8.10.2018 14:19
autor: Michal Klouda

úlovky (svět)

Estonsko
Estonsko
vloženo: 1.11.2017 07:32
autor: Václav Hlaváček

trofeje

Rarita k pětačtyřicatinám
Rarita k pětačtyřicatinám
vloženo: 1.10.2016 12:47
autor: Stanislav Schaffer

zvěř v přírodě

***
***
vloženo: 14.2.2017 03:57
autor: Jaroslav Vlosovský

zbraně

R 8
R 8
vloženo: 3.5.2018 12:40
autor: Ondřej Trlifaj

fotopast

niekoľko fotiek z rána.....3
niekoľko fotiek z rána.....3
vloženo: 9.12.2019 11:54
autor: pali1

myslivecké umění

Plastické obrazy se mně moc líbí
Plastické obrazy se mně moc líbí
vloženo: 30.3.2020 20:40
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243637 fotek (8 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (5 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760971 komentářů fotek (17 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362796 hlasování fotek (73 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39912 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 9 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Srnec - vidlák

váha: 14 kg
věk: 7 let

Omylem jsem ráno vložil jinou fotografii, tak se všem omlouvám a vkládám tu pravou. Včera večer po bouřce jsem neměl doma stání a tak jsem vypravil do honitby.Po chvílí šoulání kolem okrajů luk, jsem se zastavil na místě u "křížku" odkud je krásný výhled.Po chvílí kochání jsem obeznal staršího srnce vidláka.Tento nejprve honil dalšího srnce v kruzích kolem mne až se mi ztratili z dohledu.Když už jsem chtěl odejít jsem jej spatřil se vracet.Po obeznání a ujištění, že se jedná o vidláka, který už je i postarší jsem se rozhodl jej lovit.Počkal jsem na vhodnou chvílí na dobrou mysliveckou ránu .Udolíčkem se rozlehla rána a srnec se po ráně zlomil a zůstal v ohni. Děkuji patronům za krásný večer a pžízeň při lovu. Lovu zdar.
vložil: Josef Vršan
vloženo: 4.7.2012 09:45
zobrazeno: 5484x
hodnocení: 39 hlasů



Komentáře:

7.7.2012 09:00 vložil R8-Bahama
Horačku chceš provokaci??????tak se te zeptam boli te hodně krční pateř????????
7.7.2012 08:10 vložil MilaR8
Hezká trofej Josefe, Lovu zdar.
6.7.2012 15:21 vložil Pavel Procházka
Lovu zdar.
6.7.2012 13:32 vložil Jan Horáček
Spíše to vypadá, že provokovat opravdu chceš, Machlanine. A co takhle zlepšit trochu gramatiku svých písemných projevů, ať nevypadáš jako negramot.
5.7.2012 14:57 vložil Patrik Dvořák
Machlanine co se ti nezdá???
4.7.2012 22:16 vložil R8-Bahama
Lovu zdar !!!!!!! p.Vršan při veškere ucte k vašim myliveckym a loveckým uspechum Vas nechci provokovat fakt ne psat umite perfektne srnec opravdu takovej jak ho popisujete ale nevím proč ani za Boha se mi nechce věřit vašemu popisu uloveni.Myslite že to je jenom muj dojem?????
4.7.2012 21:28 vložil Jiri Krampera
Lovu Zdar!
4.7.2012 20:55 vložil Milan Flora
Pepi, dobrý srnec. Lovu Zdar!!!
4.7.2012 19:35 vložil Jaroslav Novotný
Pepo,LOVU ZDAR!!!!
4.7.2012 19:24 vložil Miloš Nejezchleb
Lovu zdar.
4.7.2012 17:45 vložil Lubomír Prokeš
Lovu zdar!!!
4.7.2012 17:27 vložil Miroslav Franěk
Lovu zdar Pepo,dobrý vidlák !Já zatím odlov třetí věkovky nechávám na říji.,která se kvapem blíží.
4.7.2012 15:23 vložil bohuslav šeda
Lovu zdar já jdu dnes.
4.7.2012 15:15 vložil Roman Latýn
Lovu zdar
4.7.2012 14:57 vložil Jaroslav Vlosovský
Lovu zdar. Já se ti nedivím. Člověk má hromadu fotek a splete se co by dup. Tak hodně dalších úspěchů.
4.7.2012 13:23 vložil Josef Vršan
Gastona mám u dosledu s lončákem Pavle, až tu budeš se ozvi, mluvil jsem s Jirkou o příštím roku.
4.7.2012 12:58 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
4.7.2012 12:57 vložil Tomáš Fuchs
Lovu zdar!
4.7.2012 12:56 vložil Pavel Žalman
Foto s Gastonem by potěšilo. Lovci lovu zdar.
4.7.2012 11:46 vložil Zbyněk Oliva
Lovu zdar!!! Dobrý odstřel 1*
4.7.2012 11:15 vložil Michael Brož
Lovu zdar!
4.7.2012 09:56 vložil Svaťa Klement
Lovu zdar!Dobrý srnec.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.