17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Letošní čtvrtý srnec
Letošní čtvrtý srnec
vloženo: 30.7.2017 21:01
autor: Zbyněk Oliva

úlovky (svět)

Raritné zlato
Raritné zlato
vloženo: 3.5.2017 08:37
autor: NH

trofeje

kamzík
kamzík
vloženo: 13.1.2014 17:12
autor: Roman Dudek

zvěř v přírodě

Selátka
Selátka
vloženo: 22.3.2019 08:24
autor: Děda z lesa

zbraně

Lancasterka
Lancasterka
vloženo: 7.9.2012 10:25
autor: Petr Staněk

fotopast

Na újedi 1
Na újedi 1
vloženo: 26.10.2017 19:09
autor: Jiří Netík

myslivecké umění

Vladimír Lepš II.
Vladimír Lepš II.
vloženo: 9.12.2020 22:04
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243712 fotek (9 dnes)
  • 8556 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9796 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761031 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363226 hlasování fotek (47 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39919 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 16 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Liška

vložil: Josef Vršan
vloženo: 4.2.2016 05:39
zobrazeno: 1367x
hodnocení: 36 hlasů



Komentáře:

6.2.2016 00:01 vložil jiri rajs
omlouvám se za 5X stejný příspěvek,jsem začátečník na počítači a neumím to vymazat.Prosím udělejte, to někdo za mě,děkuji.
6.2.2016 00:00 vložil jiri rajs
omlouvám se za 5X stejný příspěvek,jsem začátečník na počítači a neumím to vymazat.Prosím udělejte, to někdo za mě,děkuji.
5.2.2016 23:46 vložil jiri rajs
Když jsem byl malý táta měl ochočenou lišku,po lese s ním chodila jako pes.Před 15ti léty jsem měl taky ochočenou lišku a od té doby bych asi na lišku nevystřelil.Je to úžasně inteligentní tvor.Je to nádherná fotka.1++++++++++++++++++
5.2.2016 23:42 vložil jiri rajs
Když jsem byl malý táta měl ochočenou lišku,po lese s ním chodila jako pes.Před 15ti léty jsem měl taky ochočenou lišku a od té doby bych asi na lišku nevystřelil.Je to úžasně inteligentní tvor.Je to nádherná fotka.1++++++++++++++++++
5.2.2016 23:41 vložil jiri rajs
Když jsem byl malý táta měl ochočenou lišku,po lese s ním chodila jako pes.Před 15ti léty jsem měl taky ochočenou lišku a od té doby bych asi na lišku nevystřelil.Je to úžasně inteligentní tvor.Je to nádherná fotka.1++++++++++++++++++
5.2.2016 23:34 vložil jiri rajs
Když jsem byl malý,měli jsme ochočenou lišku,s tátou chodila po lese jako pes.Před 15ti lety jsem měl sám ochočenou lišku a od té doby bych asi na lišku nevystřelil.Je to úžasně inteligentní tvor.Snímek je nádherný.1+++++++++++++++++
5.2.2016 23:33 vložil jiri rajs
Když jsem byl malý,měli jsme ochočenou lišku,s tátou chodila po lese jako pes.Před 15ti lety jsem měl sám ochočenou lišku a od té doby bych asi na lišku nevystřelil.Je to úžasně inteligentní tvor.Snímek je nádherný.1+++++++++++++++++
4.2.2016 20:43 vložil Radek Dlouhý
Super snímek. 1***
4.2.2016 19:43 vložil Vlasta Szokeová
Krásný 1***
4.2.2016 19:23 vložil marie stanikova
..1+++++...
4.2.2016 18:16 vložil Václav Boxan
1**
4.2.2016 17:42 vložil Lubomír Prokeš
1****
4.2.2016 17:16 vložil Jiří Lengyel,starší
Nádhera !!!
4.2.2016 13:45 vložil Jiří Zábran
Tak to je fotečka, stojí jak modelka .1*****
4.2.2016 05:49 vložil Jaroslav Vlosovský
1***

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.