17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Zlatý daněk
Zlatý daněk
vloženo: 10.10.2013 09:46
autor: Roman Semerád

úlovky (svět)

Kanada
Kanada
vloženo: 17.5.2014 09:18
autor: Děda z lesa

trofeje

Zlatá rarita
Zlatá rarita
vloženo: 10.8.2018 09:27
autor: Antonín Pospíchal

zvěř v přírodě

Liška
Liška
vloženo: 27.10.2020 05:45
autor: Josef Vršan

zbraně

DOBRÁ PRÁCE.
DOBRÁ PRÁCE.
vloženo: 22.12.2012 07:49
autor: Jaroslav Vlosovský

fotopast

Berou
Berou
vloženo: 6.2.2018 16:32
autor: Milan Jirmann

myslivecké umění

Dočkáš se!
Dočkáš se!
vloženo: 7.3.2012 11:11
autor: Carpin
Statistika
  • 243686 fotek (6 dnes)
  • 8553 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761024 komentářů fotek (3 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363073 hlasování fotek (30 dnes)
  • 57305 hlasování videí (1 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 7 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Dvojitá raritka

Tohoto srnce jsem obeznal v prosinci 2010, kdy už měl nasazeno a bylo vidět, že se jedná o raritu. Říkal jsem mu malej parukáč /v líčí tak vypadal/. Srneček vytloukl, ale přezdívka mu zůstala. Do začátku lovu srnců jsem přemýšlel jak nad ním vyzraju. Vše nasvědčovalo tomu, že to nebude nic lehkého. Srnec se zdržoval uprostřed polí, kde bylo vždy více kusů srnčího, přes které se k němu nedalo došoulat. Ale opak byl pravdou. V ranních hodinách 16.5.2011 se zadařilo. Pomohla mi v tom mlha a štěstí, že srnec byl zalehlý na polní cestě, po které jsem šoulal. Chvíle čekání než se postaví a následné pohlazení spouště. Další překvapení následovalo po prohlídce chrupu, že srnec má kelce, proto dvojitá raritka.
vložil: Jiří Novák KL
vloženo: 23.5.2011 16:08
zobrazeno: 3967x
hodnocení: 59 hlasů



Komentáře:

30.5.2011 17:12 vložil Martin Vodička
Lovu zdar! Dobrý srnec!
30.5.2011 17:12 vložil Martin Vodička
Lovu zdar! Dobrý srnec!
24.5.2011 17:51 vložil Martin Novotný
Lovu Zdar Jirko. Je vidět,že si umíš vybrat :)
24.5.2011 17:13 vložil Patrik Bok
Parádička.Lovu zdar.
24.5.2011 08:13 vložil Potenec Ondřej
Lovu zdar
24.5.2011 06:48 vložil Luboš Dvořák
Jirko krásná trofej! Lovu zdar!
24.5.2011 00:55 vložil Petr Rolinc
Upřímné Lovu zdar!!! super trofej,kterávždy připomene veliký zážitek :-)
23.5.2011 20:53 vložil Zdenek Š v o m a
Parádní raritka.Lovu zdar!
23.5.2011 18:24 vložil Ondra Picka
Lovu Zdar.
23.5.2011 17:26 vložil Petr Volš
LOVU ZDAR
23.5.2011 17:12 vložil Radek Švarc
Lovu zdar
23.5.2011 16:54 vložil Jiří Novák KL
Lovu dík,ano jedná se o 4-letého srnce.
23.5.2011 16:54 vložil Zbyněk Oliva
Velmi pěkná rarita.Lovu zdar!!
23.5.2011 16:27 vložil Bc. Filip Pohanka
ten nemá chybu,jinak podle teho že je už vytlučený a ta našedivělá maska,typuju na srnce cca 4-5 let /// +1
23.5.2011 16:24 vložil Terka Apeltová
Lovu zdar!!
23.5.2011 16:22 vložil David Jirgala
Lovu Zdar pane Novák..
23.5.2011 16:20 vložil Kuba
LOVU ZDAR.Dobrý SRNEC.
23.5.2011 16:18 vložil Martin Vojtěch
Lovu zdar! Dobrý srnec a dobrá raritka! Už se těším na dalšího! jak byl starý?? Taky mám doma jednoho srnce s kelci...

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.