17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

"Pohádková "říje 2013 SK I.
"Pohádková "říje 2013 SK I.
vloženo: 26.10.2013 12:19
autor: Milan Opava

úlovky (svět)

Zimbabwe díl 13.
Zimbabwe díl 13.
vloženo: 4.1.2018 12:09
autor: Radek

trofeje

Hotová trofej
Hotová trofej
vloženo: 2.8.2020 10:56
autor: Milan Jirmann

zvěř v přírodě

Černá
Černá
vloženo: 11.11.2019 08:52
autor: Děda z lesa

zbraně

Rytina na jednušce vlastní výroby, moje práce
Rytina na jednušce vlastní výroby, moje práce
vloženo: 11.2.2020 18:30
autor: Stanislav Satoria

fotopast

srneček
srneček
vloženo: 8.6.2013 08:15
autor: micinka

myslivecké umění

Krásy porcelánu 10
Krásy porcelánu 10
vloženo: 28.12.2019 19:24
autor: Jindřiška Padalíková
Statistika
  • 243648 fotek (11 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (14 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362844 hlasování fotek (48 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39913 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 12 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Srnec I.věkové třídy

Po pondělním obeznání a následném zrazení jsem dnes po 18.hod. našoulal tohoto srnce. Byl to rychlý, ale zároveň velmi záživný lov. Pomalu jsem šoulal travinami nad lokalitou zvanou Hájek a v tom cítím, že mě něco sleduje. Po rychlé obeznání sundávám kulovnici z ramene a dívám se přes puškohled na ještě zalehlý kus. Najednou srnec vstává a odskakuje ode mne, po 40 metrech zůstává stát, ale přes komoru má modřínek. Pak udělal několik kroků, že se mu odkryla komora. Už jsem nemeškal a padla rána. Srnec zůstal v ohni. Děkuji Hubertovi a Dianě za tento krásný lovecký podvečer. Kulovnice Tikka 7x64 Norma Vulkan
vložil: Michal Kulich
vloženo: 25.5.2011 22:28
zobrazeno: 4600x
hodnocení: 28 hlasů



Komentáře:

27.5.2011 15:47 vložil Michal Kulich
Ještě jednou lovu dík!! Nene Peťo, včera jsem našel dalšího. Došel jsem k němu na 30metrů, ale stál mi kousíček pod horizontem a jak mě zmerčil, tak skočil přímo na horizont a byl v čudu. Tak další bude asi zas takovej pořádnej.
27.5.2011 13:01 vložil Milan Kulich
Lovu zdar,správný odstřel průběrného kusu na začátku lovecké sezóny. Měli by si z toho vzít příklad dnešní někteří rádoby myslivci, kteří už v této době loví chovné kusy. Táta
27.5.2011 13:00 vložil Milan Kulich
Lovu zdar,správný odstřel průběrného kusu na začátku lovecké sezóny. Měli by si z toho vzít příklad dnešní někteří rádoby myslivci, kteří už v této době loví chovné kusy. Táta
27.5.2011 12:15 vložil Petr Matoušek
Lovu Zdar kamaráde!!! teď ještě nějakýho trofejovýho krasavca a máš pro letošek splněný :)
26.5.2011 18:45 vložil Petr Volš
Lovu zdar, 1+
26.5.2011 16:24 vložil Kuba
LOVU ZDAR.
26.5.2011 15:50 vložil Ivan Procházka
,LOVU ZDAR,.Dobrá rána.
26.5.2011 09:03 vložil Milan Flora
Dobrý odstřel pruběrného srnca. Lovu zdar!!!
26.5.2011 00:18 vložil Petr Rolinc
Lovu zdar! Tak to má vypadat!!!
25.5.2011 23:21 vložil Michal Kulich
Lovu dík!!! Dlouho jsem vybíral a jsem rád, že jsem nepřebral.
25.5.2011 23:17 vložil Zbyněk Oliva
Lovu zdar!!! Super paličkář, tak to má být.
25.5.2011 23:04 vložil František Mlčoch
Lovu Zdar!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.