17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Můj  první Srnec
Můj první Srnec
vloženo: 18.7.2018 00:39
autor: Oldřich Eidelpes

úlovky (svět)

Estonsko
Estonsko
vloženo: 1.11.2017 07:32
autor: Václav Hlaváček

trofeje

Šesterák
Šesterák
vloženo: 21.8.2017 06:27
autor: Josef Vršan

zvěř v přírodě

Strom je můj.
Strom je můj.
vloženo: 6.3.2015 08:33
autor: Děda z lesa

zbraně

Lancasterka
Lancasterka
vloženo: 7.9.2012 10:25
autor: Petr Staněk

fotopast

**
**
vloženo: 30.1.2015 11:13
autor: Ladislav Mlynský

myslivecké umění

Dočkáš se!
Dočkáš se!
vloženo: 7.3.2012 11:11
autor: Carpin
Statistika
  • 243637 fotek (8 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9797 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760963 komentářů fotek (9 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362771 hlasování fotek (48 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39911 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 10 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Srnec 2011

Tohoto srnce jsem ulovil 24.5. 2011. Celou zimu srnec obýval pole v pozadí fotografie společně s dalšími asi 30 kusy srnčí zvěře a pravidelně navštěvoval zásobník na jádro. S příchodem jara, ale srnec zmizel a celou lokalitu obsadil starý špičák. Tento srnec byl občas spatřen na různých místech honitby, ale od 16. 5. zmizel úplně. Asi týden po ulovení zmíněného teritoriálního špičáka jsem po děšti v podvečer šoulal při okraji řepkového pole a v tom jsem si všiml parůžků vyčnívajících z řepky, ihned jsem srnce poznal a měl jsem radost, že se srnec vrátil. 24. 5. navečer jsem již čekal krytý v kopřivách zda se srnec ukáže, když v tom na vzdálenost přibližně 50 metrů ode mě srnec vyrazil z řepky a pronásledoval mladého srnečka téměř až na hranici revíru, tam se otočil a začal se pomalu vracet, lovecká horečka byla ohromná a já se pomalu plazil po polní cestě do míst, kde bych mohl na srnce případně vystřelit než mi zmizí opět v řepce. Hubert s Dianou stáli při mně a za chvíli již srnec stál na cestě přede mnou, naposledy se rozhlédl po "Hřibečnici" když padl výstřel a srnec zůstal v ohni. Byl to nezapomenutelný zážitek a nyní je to můj životní srnec. Věk 6 let, Lovu zdar!
vložil: Josef Šolc
vloženo: 27.5.2011 16:22
zobrazeno: 4744x
hodnocení: 52 hlasů



Komentáře:

26.6.2011 09:52 vložil Petr Smola
Pěkná trofej Pepo, Lovu zdar.
1.6.2011 21:10 vložil Roman Erban
lovu zdar ,pěkná trofej
29.5.2011 17:24 vložil Erika Doležalová
Lovu zdar, velmi dobrý srnec :-)
28.5.2011 00:29 vložil Martin Vojtěch
Lovu zdar! Dobrý srnec a pěkný zážitek!
27.5.2011 20:45 vložil Josef Šolc
Všem Lovu dík! Tento srnec mě opravdu mile překvapil, věděl jsem co nosí na hlavě, ale netušil jsem v jaké hmotě, o to to byl krásnější zážitek po příchodu k němu. Kulovnici mám v ráži 7x57, nedám na ni dopustit :)
27.5.2011 19:16 vložil Pavel Beran
Lovu Zdar, ve skrytu duše závidím :-) Taky byhc takového chtěl potkat :-D
27.5.2011 18:57 vložil Petr Volš
Lovu zdar, všechno perfektní, 1+
27.5.2011 18:42 vložil Fergus
Lovu Zdar, krásná flintička
27.5.2011 18:40 vložil Radim Šťastný
Krásný srnec, gratuluji a přeji lovu zdar
27.5.2011 18:10 vložil Petr Waclawek
Lovu zdar k dobrému srnci. Mohu se zeptat na ráži kulovnice Zeky?
27.5.2011 17:48 vložil Vojtěch Krátký
Lovu zdar!
27.5.2011 17:32 vložil Zdenek Š v o m a
Parádní trofej,lovu zdar!
27.5.2011 16:54 vložil Radim Knot
Lovu zdar!
27.5.2011 16:44 vložil Zbyněk Oliva
Lovu zdar!!! Pěkný srnec i popis z průběhu lovu.
27.5.2011 16:39 vložil Ondřej Giecek
Josefe Lovu Zdar, dobrý srnec!
27.5.2011 16:32 vložil Vojtěch Molnár
Lovu Zdar! Parádní trofej
27.5.2011 16:25 vložil Josef Vršan
Lovu zdar - dobrý srnec, i jeho ulovení před říji

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.