17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Kňour - vydařené šoulání
Kňour - vydařené šoulání
vloženo: 17.1.2018 16:00
autor: Radek

úlovky (svět)

Rumunsko dnes
Rumunsko dnes
vloženo: 12.12.2017 14:51
autor: NH

trofeje

Rarita k pětačtyřicatinám
Rarita k pětačtyřicatinám
vloženo: 1.10.2016 12:47
autor: Stanislav Schaffer

zvěř v přírodě

Schengenská dohoda I.
Schengenská dohoda I.
vloženo: 12.1.2020 10:07
autor: Jiří Netík

zbraně

Hirsch III.
Hirsch III.
vloženo: 19.4.2015 10:27
autor: Karel Obrtál

fotopast

Rys
Rys
vloženo: 6.2.2012 07:57
autor: Vladimír Zach

myslivecké umění

Kočí Jan Uher  *1912
Kočí Jan Uher *1912
vloženo: 29.1.2020 18:22
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243686 fotek (6 dnes)
  • 8553 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761023 komentářů fotek (2 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363059 hlasování fotek (16 dnes)
  • 57305 hlasování videí (1 dnes)
  • 39916 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 8 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Labrador s černou zvěří....

Od spousty myslivců slýchávám názory na retrívry typu že to jsou plemena na nic, že to umí jen plavat, že nic nevydrží atd atd... Ale to já se snažím změnit že Labrador který je správně vedený zvládne spousty dalšího jako je aportování zvěře myslivosti škodící, hlásit veškerou zvěř spárkatou. A i když dělá tyto věci co retrívři normálně nedělají zvládá i věci co jsou retrívrům tak blízké jako je aportování a dohledávání především zvěře vodní a nedělá mu problém na honě zaaportovat přes 30 bažantů... Proto prosím lidi kteří si myslí že retrívr je jen tlusté a neobratné prase aby si tyto názory nechaly pro sebe když toto plemeno neznají a nechovají...
vložil: Honza Bendl
vloženo: 9.4.2014 20:46
zobrazeno: 1832x
hodnocení: 9 hlasů



Komentáře:

10.4.2014 20:11 vložil Jaroslav Vyčítal
Já měl černého Labradora,který byl výborný aportér, zhaslou zvěř hlásil,postřelenou stavěl. Pracoval do sých dvanácti let a byl to skvělý společník. Přeji mnoho zdaru.1***
10.4.2014 18:11 vložil ing.Karel Rait
Znal jsem kolegu na Krušných horách (ing.Tomášek na Výsluní),který nebezpečně konkuroval barvářům. Špičkově dohledával!!
9.4.2014 23:13 vložil Ladislav Bodi
Honzo mám kamaráda co má zlatýho retrívra, ten pes nemá konkurenta pravda je že se mi zdá trošku silnější ale jako chybu to nevidím pejskovi to nedělá problém tak ať si po lovu klidně s páníčkem kouká na telku když si to zaslouží :-))) 1*
9.4.2014 22:40 vložil Honza Bendl
Jirko.. Myslím tim nazory které občas zaslechnu na akcích a o tom jak každý nad retrívry ofrňuje nos... :) Ne jednou se mi stalo že mi na honu či naháňce někdo řekl proč je ten pes tak strašně tlustej že pak není vůbec obratný atd. Nad tímto názorem mi vždy zůstane rozum stát když mi spousta lidí a chovatelů z oboru i veterináři říkají že je až moc hubený... Pramení to vždy z neznalosti plemene...
9.4.2014 21:56 vložil Jiří Lengyel,starší
Ale Honzo,neslyšel jsem invektivy,které zde uvádíš,já naopak slyšel a viděl jen chválu,šikovný pejsek-1*

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.