17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Letošní čtvrtý srnec
Letošní čtvrtý srnec
vloženo: 30.7.2017 21:01
autor: Zbyněk Oliva

úlovky (svět)

Rumunsko dnes
Rumunsko dnes
vloženo: 12.12.2017 14:51
autor: NH

trofeje

kamzík
kamzík
vloženo: 13.1.2014 17:12
autor: Roman Dudek

zvěř v přírodě

***
***
vloženo: 14.2.2017 03:57
autor: Jaroslav Vlosovský

zbraně

 Milenky mého mysliveckého dědu č.2
Milenky mého mysliveckého dědu č.2
vloženo: 3.4.2013 21:27
autor: František Mlčoch

fotopast

něco staršího
něco staršího
vloženo: 13.8.2014 11:27
autor: Martin Gebrt

myslivecké umění

"Tužkofixoakrylová" malba na papíře
"Tužkofixoakrylová" malba na papíře
vloženo: 4.10.2012 22:15
autor: Ivo Ondráček
Statistika
  • 243632 fotek (3 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9797 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760955 komentářů fotek (1 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362733 hlasování fotek (10 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39910 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 7 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

ulovok tajomnika nasho PZ

vložil: Gabriel Braslavský
vloženo: 1.2.2011 12:33
zobrazeno: 3935x
hodnocení: 43 hlasů



Komentáře:

2.2.2011 18:09 vložil Ivan Šimon
Souhlasím s Vámi, pane Lngyel, u nás tomu tak opravdu bývá,že jelenům přiznáváme vyšší věk, obzvláště ve sporných případech,neberte mou předchozí reakci ode mne jako napadení Vaší osoby - dle vaší reakce,to tak neberete (to málokdo umí) - i Vám přeji mnoho loveckých ůspěchů a pokud "šlapete" v jelenech tak pro vás jistě někde zraje ten Váš.LOVU ZDAR!
2.2.2011 12:52 vložil Jiří Lengyel,starší
Omluvám se,že jsem nepopřál Lovu zdar šťastnému lovci.Samozřejmě asi na Slovensku mají v tomto věku jeleny lepší než u nás.Já jsem jen řekl svůj názor.Ano,každá teorie je šedá.Jen si myslím,že v poslední době děláme jeleny starší než jsou.
2.2.2011 11:41 vložil Ivan Šimon
Pokud pan Braslavský uvádí, že jelen je desetiletý a obodovaný na 186,16b.CIC, tak tomu tak nejspíše je.Pokud se na fotce zaměříte na sílu krku-a to jelen leží- tak si domyslíte jak asi vypadal postavově a pokud u Vás takovýto jelen je chovný,je to v pořádku,nelovte jej, ale úspěšnému lovci je slušnost popřát LOVU ZDAR a ne tady rozumovat a na základě doměnky kritizovat počiny druhých.Už jsem viděl "osmileté" jeleny kteří při prohlídce chrupu nakonec měli 12let, a to je lovili NĚJACÍ JELENÁŘI.Les není kancelář, kde je vše zaškatulkováno a vypadá přesně stejně podle jistých pravidel a každý kus zvěře je individualita, takže se stane i to , že některý nám "nepasuje" do našeho zažitého osvědčeného "mustru". Šťastnému lovci tímto přeji LOVU ZDAR!
2.2.2011 09:41 vložil Jiří Lengyel,starší
Nevím,proč ta oslava.Podle našich chovatelských zásad je to jelen maximálně 7letý a proto chovný.Kde by vzal 10let?Ale je to můj,možná suběktivní názor.
1.2.2011 21:25 vložil Jiří Kučera
Upřímné Lovu zdar! vášmu tajomnikovi. +1
1.2.2011 16:41 vložil jan petr
lovu zdar majster tajomnik
1.2.2011 14:14 vložil Attila Farkas
lovu zdar.
1.2.2011 12:47 vložil Štefan
Tenké porožie ale pekné.
1.2.2011 12:35 vložil Gabriel Braslavský
jelen 10r. 182,16b. CIC
1.2.2011 12:34 vložil R V
Lovu zdar!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.