17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Životní trofej daňka
Životní trofej daňka
vloženo: 21.10.2019 13:26
autor: JCH

úlovky (svět)

Losy z Kamčatky
Losy z Kamčatky
vloženo: 24.3.2013 06:32
autor: mirojevo

trofeje

Kamarádův srnec
Kamarádův srnec
vloženo: 6.7.2017 20:35
autor: Blanka Klatovská

zvěř v přírodě

Liška v oboře
Liška v oboře
vloženo: 2.6.2020 08:32
autor: Děda z lesa

zbraně

MAJÍ SVÉ KOUZLO.
MAJÍ SVÉ KOUZLO.
vloženo: 31.7.2014 04:09
autor: Jaroslav Vlosovský

fotopast

Meďo I
Meďo I
vloženo: 10.4.2015 21:42
autor: Ladislav Mlynský

myslivecké umění

Autor neznámý I.
Autor neznámý I.
vloženo: 14.1.2017 13:48
autor: Jindřiška Padalíková
Statistika
  • 243715 fotek (12 dnes)
  • 8557 videí (2 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9796 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761031 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363230 hlasování fotek (51 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39919 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 18 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Kmotra- neni fakt úžasná

vložil: Patrik Olt
vloženo: 2.3.2011 18:35
zobrazeno: 1815x
hodnocení: 21 hlasů



Komentáře:

5.3.2011 20:36 vložil Michal Procházka
Pravda. Stačí malý foťák. A kdyš se fotka povede jako je tahle tak to hned zařeje u duše.
3.3.2011 18:24 vložil Patrik Olt
Fotoaparátem :) má jen 10 zoom a 5 megapixelů stačí? :)
3.3.2011 13:12 vložil Ondřej Holeček
čím je foceno jestli se můžu zeptat??
3.3.2011 08:44 vložil Kamil Plíšek
Patriku nenech se otrávit závistivcem. Jen tak dál a fotolovům zdar!
2.3.2011 22:51 vložil Jiří Lengyel,starší
Šiško, vždyť se nikdo nenutí aby ses díval,tak tu fotku přejdi jako by tu nebyla.Já mám kolikrát také trhání některou fotku nepříliš kladně okomentovat a to již musí být abych reagoval,jsou tu fotky a komentáře,to by člověk nevěřil....
2.3.2011 20:47 vložil Patrik Olt
Nevim co řešís tady tu fotku mám 2x jednou na dálku a jednou na přiblížení.
2.3.2011 20:01 vložil šiška
Ondro, proběhni si galerii a uvidíš ty "jiné pozice" :o)
2.3.2011 19:47 vložil Mgr. Ondřej Bělka
Mě osobně vůbec nevadí, když uvidím tu samou lišku na novém snímku z jiné pozice.. Trochu trapné a nekolegionální komentáře.
2.3.2011 19:41 vložil šiška
Od toho je tu vkládání komentářů, tak proč se o ně nepodělit.
2.3.2011 19:36 vložil šiška
Od toho je tu vkládání komentářů, tak proč se o ně nepodělit.
2.3.2011 19:23 vložil Patrik Olt
Na tvůj názor nejsem zvědavej! Tak si ho nech pro sebe!
2.3.2011 19:17 vložil šiška
Nenadávej když nevíš. Řekl sem svůj názor. Fotky se ti povedly ale nemusíme je vidět všechny...
2.3.2011 19:08 vložil Patrik Olt
Šiška radši mlč! Sám nemáš ani jednu fotku a budeš mi něco říkat?! Radši se jdi schovat za strom a doufej ,že někdy něco vyfotíš! Si ubohý!!!!
2.3.2011 19:01 vložil Daniel Donaťák
Pěkný snímek..
2.3.2011 19:00 vložil šiška
Je to moc hezké že se ti povedlo vyfotit jednu lišku ale né, že s tím budeš "zaplácávat" celou galerii. Už je to trapné.
2.3.2011 18:47 vložil Patrik Olt
To je sice pravda ,ale já mam hromadu fotek této lišky. Tak proč se o ně nepodělit.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.