17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Říje 2017
Říje 2017
vloženo: 13.2.2018 13:28
autor: Petr Selinger

úlovky (svět)

Dnes ráno " LOVU ZDAR "
Dnes ráno " LOVU ZDAR "
vloženo: 26.4.2019 06:11
autor: Michal / admin /

trofeje

Stříbrný
Stříbrný
vloženo: 11.2.2019 17:22
autor: Jeroným Levák

zvěř v přírodě

...
...
vloženo: 8.1.2013 08:29
autor: Marek Drha

zbraně

Zajímavý nůž s baterkou
Zajímavý nůž s baterkou
vloženo: 6.4.2015 08:57
autor: Děda z lesa

fotopast

Liška.
Liška.
vloženo: 17.1.2018 14:19
autor: Bohumír Petříček

myslivecké umění

malba na bříze
malba na bříze
vloženo: 4.1.2018 12:22
autor: Michaela Píchová
Statistika
  • 243712 fotek (9 dnes)
  • 8556 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761031 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363207 hlasování fotek (28 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 13 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Žáci 4B

Jedna taková malá historka.V Jánských lázních jsme stavěli velikou sněžnou jámu na prodloužení vegetačního klidu sazenic.Na vyměření terénních úprav jsem tam měl postavený nivelační přístroj.Protože jsem zrovna končil svoji 16tiletou éru u stavebního závodu SL,koupil jsem chlapům na rozloučenou lahev slivovice.Chlapi u byli v pěkné náladě,když zrovna kolem procházela paní učitelka s dětmi.Jeden pracovník,už v pěkné náladě se postavil za nivelák a řekl--ták děti ,pěkně se postavte já vás vyfotím.Paní učitelka pohotově postavila žáky a čekal.Abych zachránil situaci rychle jsem vytáhl z ruksaku foťák (Ljubitěl) a udělal snímek.Paní učitelka mě pak dala adresu na záklaní školu v Řečanech nad Labem.No a měl jsem o práci postaráno.Abych děti nezklamal,fotky jsem udělal,pro každé dítě i pro paní učitelku a odeslal jsem je.Už jsem na děti zapomněl,protože jsem nastoupil na LZ v Broumově,ale najednou mě přišel dopis od dětí s velikým poděkováním a každý mě něco napsal.Psaly mě o svých zážitcích v přírodě,jaký je tam v lesích nepořádek,samozřejmě,že to měly jako slohové cvičení při hodině,ale bylo to milé.Nyní z těch dětí už budou pomalu čtyřicátníci a možná,že někde z nich je milovníkem našich mysliveckých stránek a že se najde v seznamu jmen které sem napíši.Jana Tichá,Míša Šandová,Libor Veselý,Radek Volevecký,Vít Regner,Tomáš Suchánek,Tomáš Vojtíšek,Martin Švejk,Venda Šolta,Iveta Spilková,Jitka Šoltová,Michaela Smetanová,Petra Živná,Krista Štenclová,Daniel Štěpánek,Martin Tůček,Jitka Šoltová,Alena Piroutková,Ilona Slavíčková,Andrea Divišová a paní učitelka Jaroslava Hloušková.Kdyby z příznivců těchto stránek někdo někoho znal,možná i měl fotku,bylo by to fajn,šance je skoro nulová,ale náhoda je náhoda.
vložil: jiri rajs
vloženo: 21.12.2018 19:11
zobrazeno: 2450x
hodnocení: 16 hlasů



Komentáře:

26.12.2018 16:43 vložil Vlasta Szo"keová
Moc pěkné !!!
23.12.2018 21:24 vložil jiri rajs
Jiří a co paní učitelka?Smekám klobouk před ní,je to sice už dávno,ale pamatuji si,že byla pro žáky ztělesněním mámy,i ta vizáž učitelky paní na fotce tomu nasvědčuje a proto fandím takovým lidem.
23.12.2018 15:33 vložil Jiří Netík
Jirko, super!!!! Co paní učitelka??? Líbí se mně jak dítka Tě oslovují, "Milý pane lesníku". 1***************
21.12.2018 21:21 vložil Ladislav Březina
...bydlím nedaleko,bohužel mi jména nic neříkají ... 1**
21.12.2018 19:54 vložil Jindřiška Padalíková
Hezká vzpomínka !

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.