17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Z PODZIMNÍCH LOVŮ
Z PODZIMNÍCH LOVŮ
vloženo: 5.1.2012 23:06
autor: Michal Šimončík

úlovky (svět)

Maďarsko 2013
Maďarsko 2013
vloženo: 3.2.2014 17:42
autor: Karel Maršík

trofeje

Neoddělitelné
Neoddělitelné
vloženo: 15.3.2018 08:51
autor: Děda z lesa

zvěř v přírodě

líška a bažant
líška a bažant
vloženo: 26.3.2017 22:06
autor: Rastislav Rejko

zbraně

Komplet
Komplet
vloženo: 22.2.2014 11:28
autor: Děda z lesa

fotopast

Macko
Macko
vloženo: 16.11.2014 17:11
autor: Ladislav Mlynský

myslivecké umění

Lipinky-10/95
Lipinky-10/95
vloženo: 23.1.2014 17:13
autor: Jiří Lengyel,starší
Statistika
  • 243689 fotek (9 dnes)
  • 8553 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761025 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363074 hlasování fotek (31 dnes)
  • 57305 hlasování videí (1 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 10 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Ploty

Říkala mě jedna žába....lidi co to blbnete...všude samé ploty.Proti migrantům zdi,slepice za plotem a pro nás tóóóhle?Musel jsem to žábě dlouho vysvětlovat,jste sice migranti,ale úplně jiní,tímto plotem vás chráníme,aby jste neskončily na silnici jako placičky.....aha řekla žába....to je od vás hezký...!
vložil: jiri rajs
vloženo: 5.4.2018 17:48
zobrazeno: 2677x
hodnocení: 13 hlasů



Komentáře:

6.4.2018 22:15 vložil jiri rajs
Jak to tak vypadá ,tak dotace---dotace---dotace--bude naše národní hymna.
6.4.2018 14:37 vložil Štěpánka Hanousková
...hm tehdy žádné dotace nebyly a zachraňovala jsem co se dalo. Připadá mi, že bez dotací by ničí životy nezachraňovali :-(
6.4.2018 10:21 vložil Josef Hanzlík
V bývalém bydlišti zas jacísi ochranáři,nebo zelení,nebo kýho šlaka,objevili ve vytěženém hliništi čolky.Zkoumali je díky podobným pastím(kelímky zapuštěné v zemi),předváděli se tam nájezdy teréními Nissany,důležitost sama,auto stíhalo auto,důležité návštěvy u jednatele firmy,pak jim asi došly dotace,tož se na to vyflákli a pastičky zůstaly nekontrolované tam,kde byly.Nedovedete si představit,co těch malých živočichů tam shnilo,než jsem na to přišel a zasypal jim je.
5.4.2018 21:31 vložil Štěpánka Hanousková
...já jsem jako asi 13 letá běhala po silnici a nosila je na druhou stranu. Za tu dobu co jsem přenášela žabky projelo jedno auto a řidič si ťukal na čelo. Dnes už bych si to netroufla je mnohem větší provoz a asi by na mě zavolali policii. Bydlela jsem v Hracholuskách u Netolic.
5.4.2018 21:24 vložil jiri rajs
Malá poznámka pro nezasvěcené,podél zábrany jsou asi po dvaceti metrech zapuštěny nádoby,do kterých žáby spadnou když lezou podél zábran a obsluha je v určitých intervalech vybírá a přenáší na místo,kde už jsou v bezpečí.
5.4.2018 21:18 vložil jiri rajs
Asi podle toho, jak ochranáři šetří,bílí byly pravděpodobně nejlevnější.Kdo ví,jestli barva má na žáby nějaký vliv.
5.4.2018 20:57 vložil Roman Dostál
Užitečná věc. Ale v přírodě jako pěst na oko. U nás máme krásný modrý :-))

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.