17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Kanec 250 kg z nážho revíru 126,8 CIC.
Kanec 250 kg z nážho revíru 126,8 CIC.
vloženo: 24.2.2012 01:46
autor: Ivan Hruška

úlovky (svět)

Bezoár Ibex v Turecku
Bezoár Ibex v Turecku
vloženo: 15.1.2019 08:34
autor: Radek

trofeje

Super srnec
Super srnec
vloženo: 27.6.2018 18:12
autor: jiří pečenka

zvěř v přírodě

Liška v oboře
Liška v oboře
vloženo: 2.6.2020 08:32
autor: Děda z lesa

zbraně

Pro rybáře
Pro rybáře
vloženo: 13.9.2015 13:10
autor: Karel Obrtál

fotopast

Náš král
Náš král
vloženo: 16.3.2018 19:58
autor: Petr Hruška

myslivecké umění

Dárek
Dárek
vloženo: 23.3.2020 09:23
autor: Jindřiška Padalíková
Statistika
  • 243651 fotek (14 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (14 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362847 hlasování fotek (51 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39913 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 7 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Opět jsme udrželi barvy českých borderů u slovenských kamarádů

Po předloňském i loňském vítězství našich psů, jsme byli zvědaví jak to dopadne letos a zda se nám podaří zase vyhrát - považovali jsme to tak trochu za nemožné. Po prvním kole jsme měli výborně nasazeno - 2 naši byli z celkem 50-ti psů první (0:15 hrdlo) a druhá (0:18 hrdlo), ale druhé kolo dopadlo trošku jinak. Arka dala do hry ve 23 vteřině opět hrdlo a Bad, jako favorit z prvního kola, dohnal lišku těsně před 3 kotlem a chytil ji za pr... :-( to se stává i v lepších rodinách :-) No co naplat. Po druhém kole tedy Arka z Bludovických strání zůstala první a můj Bad Bandit se posunul na celkem 11 příčku a získal pohár za nejrychlejší chvat v I. ceně. Mezi nás se ještě na 5. místo dostala i jagoška našeho kamaráda Dyta Dračí kámen. Ostaní psi díky horším chvatům či trochu delším časům nebo třeba i doléhací práci (moje juniorka Funny Fee)skončili na nebodovaných příčkách. Už loni nám chlapi říkali je si na nás připravili ty skutečné "srdcem Východňáry", letos přivezli opět nové posily, ale naši čeští bordeři se nenechali zahanbit a opět si odvezli vítěztví. Už se těšíme zase na příští konec srpna :-)Udržíme to? :-)
vložil: Pavel Beran
vloženo: 1.9.2011 23:20
zobrazeno: 2341x
hodnocení: 17 hlasů



Komentáře:

30.3.2018 08:36 vložil Uhlík Karel
Gratuluji.1***
3.9.2011 21:11 vložil Petr Samek
Pavle moc Vám všem gratuluji ! S tím Tvým na triku, vidím osm bordíků, těch mých a Tvých osm mladých nás brzy sežere. Ale jsou úžasní !
2.9.2011 20:22 vložil Petr Rejl
Gratuluji,krásná práce se super psy!!! :)))
2.9.2011 19:59 vložil bohuslav šeda
Paráda borďíci!!!!
2.9.2011 10:52 vložil marie stanikova
1*....
2.9.2011 09:39 vložil Vilém Kantor
Gratuluji...borďas je Borďas!!!
2.9.2011 08:58 vložil Marie Petrová
Gratuluji k obrovskému úspěchu. Jen tak dál.
2.9.2011 08:25 vložil Věra Kubíčková
Gratuluji,Bordíci jsou 1
2.9.2011 07:07 vložil J. Král
Pájo ty jsi tam byl točit pivo? :-) S Martinou jsme byli na táboře v Lučkovicích. Velká gratulace celému týmu!!!!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.