17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Srnec z Bíle Vody
Srnec z Bíle Vody
vloženo: 8.2.2014 17:05
autor: Martin Žák

úlovky (svět)

Raritka z Maďarska
Raritka z Maďarska
vloženo: 21.6.2012 10:28
autor: Vojtěch Bednařík

trofeje

Říje 2012
Říje 2012
vloženo: 2.2.2013 10:48
autor: Aleš Náhlý

zvěř v přírodě

Selátko
Selátko
vloženo: 3.5.2016 08:54
autor: Děda z lesa

zbraně

Rytina schránky CZ 557,moje práce.
Rytina schránky CZ 557,moje práce.
vloženo: 14.4.2020 20:21
autor: Stanislav Satoria

fotopast

Odpolední návštěva
Odpolední návštěva
vloženo: 17.4.2014 11:38
autor: Honza

myslivecké umění

Dvojka ;)
Dvojka ;)
vloženo: 6.3.2015 18:47
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243664 fotek (13 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (8 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761000 komentářů fotek (15 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362932 hlasování fotek (70 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 13 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Lovy s camoshopem

Začínáme novou sezonu,králováci našich klijentů.První112cm.druhý105cm,třetí132cm přejem lovu zdar.dalčí zájemci se mohou ozvat.Připravujeme lov krocanú!!!
vložil: rene gabriel
vloženo: 3.3.2013 09:10
zobrazeno: 4531x
hodnocení: 0 hlasů



Komentáře:

17.3.2013 13:13 vložil Miroslav Kisiel
Pane Gabriel, ten kdo nosí jak vy říkáte roztrhané zelené hadry a odrbané gumofilcáky tak ten určitě nemá na poplatkový lov jakékoliv zvěře. A ten kdo na poplatkové lovy má tak si může 100% dovolit pořídid kvalitní oděv klasických přírodních barev a nemusí při tom na sebe natáhnout Vámi tolik reklamované CAMO a vypadat při tom jak ŠAŠEK!!!!!
7.3.2013 20:18 vložil Andrea
Hmmm když nad tím tak přemýšlím, tak asi nejsem lepší já mám bažanty vyvěšené na stodůlce.... to by mě teda zajímalo kde vyvěšujete bažanty vy... aby to teda bylo důstojné...??? Nebo jsem nepochopila?
7.3.2013 19:21 vložil rene gabriel
Pane Kisiel,tnázev těchto stránek ja v lavo na hoře! Co se týče ustojovací kázně tak je lovecký oblek Camo přád lepší neš rostrhané zelené hadry na sysálu a odrbané gumofilčáky.Pokud chcete čístě myslivecký servr ,tak ten je jinde.
5.3.2013 17:54 vložil Miroslav Kisiel
Už i na tom plotě to pomalu líp vypadá než kdyby je drželi nějací exoti oblečení do CAMO!!! A snažili se reprezentovat nějakou (záhadnou) formu myslivosti!!! To bude asi to co nás pravděpodobně teprve čeká !!! :((
3.3.2013 20:57 vložil rene gabriel
Kohouti byli pověšení pouze pro vychladnutí,bohužel s x fotografii se mi podařilo nějakou záhadou zachránit pouze tuto.Chápu vaše rozhořčení,ale toto foto není to nejhorší co naši myslivost potkalo a ještě potká.Omlouvám se všem kterých se tato fotografie nějak dotkla nebo dotkne.
3.3.2013 20:29 vložil jan lev
Tohle je fakt úlet, příště sem prosím dejte i fotku toho, kdo u Vás výlož, či výhřad zajišťuje.
3.3.2013 17:39 vložil Jiří Kovrzek
Jenom dotaz to jste je ulovili nebo oběsili? Strašné.
3.3.2013 13:49 vložil Vilém Slavík
Aby to ty krocany udrželo.
3.3.2013 13:09 vložil Karel Souček
To je výřad jak v nějakém lágru, ale přesto lovu zdar
3.3.2013 12:51 vložil jirku ludek
Lovu zdar...nic ve zlem ale chtelo to opravdu dustojnejsi vyloz pro krale nasi pernate zvere..hrozne foto..
3.3.2013 11:22 vložil Kamil Plíšek
Královští bažanti pověšení na ostnatém drátu?! Quo vadis, česká myslivosti?

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.