17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Jelení říje.
Jelení říje.
vloženo: 17.10.2020 22:43
autor: Ivo Lajčok

úlovky (svět)

Splněný sen.
Splněný sen.
vloženo: 14.9.2015 08:36
autor: Martin Vaculík

trofeje

Dnešní úspěšné ráno.
Dnešní úspěšné ráno.
vloženo: 25.9.2017 11:00
autor: Petr Waclawek

zvěř v přírodě

Při lovu
Při lovu
vloženo: 5.3.2017 16:50
autor: Václav Vašíček

zbraně

PÁR MÝCH NOŽŮ...
PÁR MÝCH NOŽŮ...
vloženo: 13.11.2017 05:42
autor: Jaroslav Vlosovský

fotopast

Jelen Šumava
Jelen Šumava
vloženo: 10.2.2012 15:12
autor: Vladimír Zach

myslivecké umění

"Tužkofixoakrylová" malba na papíře
"Tužkofixoakrylová" malba na papíře
vloženo: 4.10.2012 22:15
autor: Ivo Ondráček
Statistika
  • 243694 fotek (0 dnes)
  • 8554 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761025 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363077 hlasování fotek (0 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 0 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Včerejší sele

50m od nástřelu našla si ho:-)
ZH 7x57R 26kg
vložil: Josef Václavek mlad.
vloženo: 7.3.2013 11:58
zobrazeno: 4688x
hodnocení: 30 hlasů



Komentáře:

26.3.2013 09:56 vložil Radim Kosina
Přeji také lovu zdar,jen tak dál.Až se uvidíme tak mi musíš říct co ti tam na začátku vysvětluje ten pan Horáček.Měj se a ještě jednou Lovu Zdar!!!
12.3.2013 20:48 vložil Jan Horáček
Marné je ohánění se tím, co jsi kde slyšel. Řekni mi, v které literatuře jsi ověřil, že co jsi slyšel je správné. Že se překrucují tradice je všeobecně známené. Lovu zdar!
12.3.2013 12:29 vložil Josef Václavek mlad.
Pane Horáčku,že mám za jménem mlad. neznamená,že jsem mezi myslivci od včerejška.Lovím pouze 25 let a od starších kolegů jsem jiné poděkování než Lovcův nebo lovu dík neslyšel,maximálně při zavádění také Lovčí dík.Účastním se ročně v průměru 15 naháněk a cca 10 honů po celé ČR a všude se používá již výše zminované poděkování.Pokud zde chcete kázat měl by jste začít především usebe,protože napsat: ,,dobrá ránaˇˇ za slecho není moc myslivecké.Lovu zdar !!!
12.3.2013 01:43 vložil Jan Horáček
Moc jsi mě nepotěšil Josefe. Ani já tě nepotěším. Lovu dík žádná literatura neuvádí a pochybuji, že by tě to učili v kurzu. Máš-li nějakou literaturu s tímto výrazem, napiš mi o ní. Díky.
9.3.2013 13:27 vložil Josef Václavek mlad.
Máte pravdu pane učiteli lovu dík.
9.3.2013 09:48 vložil Jan Horáček
Josefe, můžeš mi říct, kdo tě učil nebo kde jsi vyčetl (ve které odborné litreratuře), že na lovu zdar se má odpovídat lovcův dík? Zní to příšerně a je to špatně. Lovu zdar!
8.3.2013 05:54 vložil Josef Vršan
Lovu zdar
7.3.2013 21:57 vložil ladislavkohousek
Lovu zdar.
7.3.2013 21:10 vložil Josef Václavek mlad.
V 19:40
7.3.2013 17:07 vložil Jiří Břeň
Lovu Zdar ,v kolil hodin jste ho ulovil?
7.3.2013 16:53 vložil Michael Brož
Lovu zdar!
7.3.2013 16:23 vložil František Zapalač
Lovu zdar!
7.3.2013 13:36 vložil Jiři Chládek
Lovu zdar.
7.3.2013 12:26 vložil Jiří Zábran
Lovu zdar.
7.3.2013 12:21 vložil Josef Václavek mlad.
Lovcův dík, jak je zhaslé tak se jí nechce je ještě mladá až nebude panička doma dám do klece našeho gaučového kocoura a uvidíme:-)
7.3.2013 12:04 vložil Josef Samek
Lovu zdar.Pěkná práce a už hlásí?
7.3.2013 12:00 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.