17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Lončák
Lončák
vloženo: 14.2.2014 06:14
autor: Josef Vršan

úlovky (svět)

Rakousko Mörzelspitze
Rakousko Mörzelspitze
vloženo: 24.10.2015 09:14
autor: Hofmeister Jan

trofeje

Nezapomenutelné ráno
Nezapomenutelné ráno
vloženo: 24.7.2020 20:46
autor: Frantisek Jenik

zvěř v přírodě

Zatoulané
Zatoulané
vloženo: 2.11.2017 09:01
autor: Děda z lesa

zbraně

Legenda
Legenda
vloženo: 13.6.2014 07:59
autor: Děda z lesa

fotopast

Jelen Šumava
Jelen Šumava
vloženo: 10.2.2012 15:12
autor: Vladimír Zach

myslivecké umění

Vladimír Lepš II.
Vladimír Lepš II.
vloženo: 9.12.2020 22:04
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243651 fotek (14 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (14 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362857 hlasování fotek (61 dnes)
  • 57303 hlasování videí (1 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 15 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Dalsi "myslitel"

vložil: Mike Hammer
vloženo: 5.3.2015 13:45
zobrazeno: 3257x
hodnocení: 2 hlasů



Komentáře:

6.3.2015 21:36 vložil Karel Kolář
Přátelé, vždyť on ten dement Konečník ani vlastně nexistuje. Tedy určitě ne v Troubkách. Mám tam kamaráda a řekl mi o tom své. :-)
6.3.2015 17:43 vložil jirka hanys
Přesně tak Romane.Souhlasím.
6.3.2015 15:36 vložil Roman Skřejpek
Tak pokud je Marku,Karel Kolář vypatlaný,tak já tedy také,neb plně s ním souhlasím a jistě nejsem sám a dokonce se domnívám,že vypatlanců jako je Karel a také já,je v této zemičce asi pěkná řádka,ještě nám napiš že jsme lůza a socky,pa to bude úplné,ale potom pozor na ústa.Jednoho takového jsem chytil levačkou pod krkem a než jsem mu ji cvaknul,tak se posral a tlouct do posranýho chlapa,není slušné.
6.3.2015 13:02 vložil Bohumír Novák
No pan ministr myslel, že z tohodle případu vytříská politické body (před sjezdem strany se to hodí). Proto už cestou na místo tragedie na Twitru popisoval jak se blíží a co cestou vidí a na co myslí... Jenomže na místě zjistil, že policajti podělali co se dalo a že z toho jako hrdina a zachránce národa nevyjde. Proto, aby to zamaskoval a zavděčil se hlupákům, dohodl se s policejním prezidentem, že se pomstí ostatním slušným držitelům zbraní a z fungujícího zákona udělá paskvil. To ostatně jde českým politikům nejlépe na světě.
5.3.2015 22:41 vložil Karel Kolář
Tyhle zhovadilosti byly ke slyšení za dob hlubokého míru. Tyhle tatrmani by si to měli uvědomit a občas si před žvaněním vypláchnout hubu! To že nějaký magor zkratoval a udělal dost lidí nešťastných, ještě neznamená, že všichni držitelé zbraní jsou taky vypatlaní!!
5.3.2015 20:25 vložil Mike Hammer
Ahoj,jenze tihle debilove mi tu radost z hor berou.Pohled na ne mi take zveda zaludek,ale melo by se vedet,co vypousti do okoli.
5.3.2015 16:37 vložil Jaroslav Novotný
Miki,tyhle magory sem nedávej,dej raději fotky z hor.Ty máš dobrý.
5.3.2015 14:49 vložil Jiří Vondráček
Jeden idiot větší než druhej děs.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.