17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Jelení říje Slovensko 2019 - Štiavnické vrchy
Jelení říje Slovensko 2019 - Štiavnické vrchy
vloženo: 23.9.2019 23:17
autor: Bronislav Malinka

úlovky (svět)

Estonsko
Estonsko
vloženo: 1.11.2017 07:32
autor: Václav Hlaváček

trofeje

Srnec k padesátce...
Srnec k padesátce...
vloženo: 28.6.2014 00:23
autor: František Mlčoch

zvěř v přírodě

Možná troubí naposled
Možná troubí naposled
vloženo: 15.10.2014 08:12
autor: Děda z lesa

zbraně

Nové zapažbení lankasterového kulobroku,moje práce.
Nové zapažbení lankasterového kulobroku,moje práce.
vloženo: 28.1.2020 15:49
autor: Stanislav Satoria

fotopast

Fešák
Fešák
vloženo: 1.2.2014 19:25
autor: Kateřina Kolářová

myslivecké umění

**
**
vloženo: 2.7.2016 09:18
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243680 fotek (13 dnes)
  • 8552 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (6 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761020 komentářů fotek (17 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363032 hlasování fotek (62 dnes)
  • 57304 hlasování videí (1 dnes)
  • 39915 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 13 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Bordík tvdý lovec škodné

Dnes jsem šel obeznat stopy černé,přijedu do revíru a u sebe mám mého bordera a kraťase pustím je aby se vyvenčili a bordik zmizne.Pochvlce mě to docvaklo zajdu se mrknout k noře a slyším psa bojovat.Samozřejmě nemám flintu tak si říkám alespon uvidím lišku jak běhá.Po chvilce se mě to nezdá nora je umělá a nic ,skloním hlavu a poslouchám , je tam jezevec .Ćekám asi půl hodiny a jdu se zeptat koloegy co kousek ode mě sadí v oplocence stromky a ptám se ho .Nemáte náhodou v autě rýč.On říká jasně na co ho potřebuješ.Mám psa v noře s jezevcem pojdme ho vykopat stejně nemám flintu a neni doba lovu na jezevca kašlu.začnem kopat a jakmile narazím na víko kotle zyčínám otvírat tak pes s jezevcem se posunou směrem k vsuku.a začne se ozývat chrčení, kolega říká toto neni dobře.V duchu si říkám a je po psovi, ne nebylo.Bordik tahal jezevca za hrdlo do koltle a já jsem začal volat ty vole om dal hrdlo a vyšité.Jezevec měl štěstí psovi se vysmekl a začal mazat pryč rychle chytám bordika.S velkou chválou ho uvazuju a mažu domů ošetřit sice mále a krvácející ranky.S dobrým pocitem a pochválení psa starším myslivcem. Vám píšu dnešní zažitek s dobrým koncem jak pro psa tak i pro jezevce který je tvrý protivník každého dobrého teriéra.
vložil: Radomír Salajka
vloženo: 9.4.2011 17:26
zobrazeno: 2815x
hodnocení: 18 hlasů



Komentáře:

12.4.2011 15:27 vložil Zbyněk Miškov
dobrá práce,taky sem toho názoru,že terier jizvy mít musí
11.4.2011 18:25 vložil Robin Vytisk
gratuluji,ten měl ležet
10.4.2011 13:41 vložil Petr Samek
Zdravím všechny bordíky co mají to štěstí a můžou chodit do lesa a přeji dlouhé roky. Vedli jsme teď dlouhý rozhovor, kteří psi jsou šťastnější, zda ti co v klidu leží doma na gauči nebo ti s jizvama po celém těle. No nevím ale já mám ty s jizvama !
9.4.2011 20:37 vložil Václav Osička
Parádní práce pejska.Přeji více takových zážitků!!A příště nezapomeňte flintu :) :) !
9.4.2011 20:36 vložil Jan Procházka
Jak říkáš Tome velká škoda.Pochvala pro opravdového bojovníka.
9.4.2011 19:43 vložil tomas baca
suprová práce škoda že nemáte v revíru jeřábka
9.4.2011 18:50 vložil Zdenek Š v o m a
Šikovnej pejsánek.Zdá se mě to,nebo je ten kotel opravdu železnej?
9.4.2011 17:30 vložil David Jirgala
Pěkné napsané... A hodně zdaru do dalšího norování a dlouhé roky života Vašich psů :-)

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.