17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Otcův k 72 narozeninám
Otcův k 72 narozeninám
vloženo: 6.2.2012 10:54
autor: Miloš Kučera

úlovky (svět)

Jelen Polsko
Jelen Polsko
vloženo: 16.2.2012 20:01
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

Srnec
Srnec
vloženo: 18.7.2015 06:18
autor: Josef Vršan

zvěř v přírodě

Bachyně
Bachyně
vloženo: 26.4.2016 19:18
autor: Martin Žatka

zbraně

Nůž pro sokolníka
Nůž pro sokolníka
vloženo: 28.3.2017 19:46
autor: Karel Obrtál

fotopast

Odpolední návštěva
Odpolední návštěva
vloženo: 17.4.2014 11:38
autor: Honza

myslivecké umění

nuda..
nuda..
vloženo: 12.3.2014 17:44
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243686 fotek (6 dnes)
  • 8553 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761024 komentářů fotek (3 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363073 hlasování fotek (30 dnes)
  • 57305 hlasování videí (1 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 6 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Zimbabwe díl 9.

Detail prvního baboona.
vložil: Radek
vloženo: 29.12.2017 11:12
zobrazeno: 4874x
hodnocení: 6 hlasů



Komentáře:

31.12.2017 23:20 vložil Radek
Děkuji, ale obávám se že víc než na pár řádků k fotkám to nedá :) ale pokud se to líbilo alespoň dvoum lidem tak je to super :)
31.12.2017 19:52 vložil Vlasta Szokeová
Já to taky ráda čtu, taky bych byla pro knihu.
31.12.2017 12:35 vložil Martin Medek
Radku, nechceš napsat nějakou knížku? Moc dobře se to čte, už se teším na další díly
31.12.2017 10:07 vložil Štefan
Bohuš na Silvestra paráda.
31.12.2017 09:54 vložil Bohuš
Chlape jestli máš takovýhle příbezné tak ať se ti daří. Jen by mě zajímalo jestli je to příbuzenstvo ze tvé strany, nebo ze strany manželky.
31.12.2017 09:17 vložil Štefan
No ale to že kradnú tak príbuzný nám možu byt.
31.12.2017 01:37 vložil Pavel Novotný
Je to tedy věcí osobních preferencí, kam se kdo zařadí, ale pavián žádný příbuzný člověka není, máme pouze společného "předka", ale to máme se všemi savci...
30.12.2017 22:24 vložil Roman Skřejpek
Každý tu máme nějaký názor,já se domnívám,že morbidní je pohled na tamní situaci a život,tam žijících lidí.Oni nemají tu možnost navštívit supermarket a nakoupit toliko masa,které v mnoha případech skončí v popelnicích.Ti musejí doslova sežrat i to,nad čím by se našinci zvedal žaludek.A že dělají opičáci obrovské škody a mnohdy sežerou i to málo co si lidé vypěstují,je fakt.Ohledně Afriky se nadělalo mnoho chyb a z krásných gest se stala pohroma,jednak Afrika patří všem,hlavně však nepatří těm co se tam narodili,další z naši strany milostí byla tak zvaná humanitární péče v podobě očkování,sice se tím zabránila úmrtnost dětí do jednoho roku,kladný to počin,ale už nikdo nedomyslel,že všichni ti přeživší nebudou mít co jíst.Proto je situace v Africe jaká je.
30.12.2017 08:53 vložil Radek
Maso je pro místní nedostatková surovina, vše se zužitkuje ať už na jídlo, nebo na újeď.
29.12.2017 21:54 vložil Michal Rous
Co se dělá z masem hyen a baboonu???
29.12.2017 18:31 vložil Ruby
příbuzné člověka bych určitě nelovil!! to je trochu morbidní

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.