17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Vzpomínka na říjnový lov
Vzpomínka na říjnový lov
vloženo: 28.4.2013 14:38
autor: David Janásek

úlovky (svět)

Los-Magadan (RUSKO) 9/2012
Los-Magadan (RUSKO) 9/2012
vloženo: 10.2.2013 17:33
autor: michal bezega

trofeje

Dnes dokončení
Dnes dokončení
vloženo: 9.4.2015 08:31
autor: Miloslav Šlapanský

zvěř v přírodě

Čerstvě vytlučeno
Čerstvě vytlučeno
vloženo: 10.9.2019 08:59
autor: Děda z lesa

zbraně

R 8
R 8
vloženo: 3.5.2018 12:40
autor: Ondřej Trlifaj

fotopast

brum,brum...1
brum,brum...1
vloženo: 8.4.2020 13:47
autor: pali1

myslivecké umění

malba na bříze
malba na bříze
vloženo: 4.1.2018 12:22
autor: Michaela Píchová
Statistika
  • 243689 fotek (9 dnes)
  • 8553 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761025 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363075 hlasování fotek (32 dnes)
  • 57305 hlasování videí (1 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 6 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Jezevec.

Tohoto jezevce jsem ulovil na nocni cekane,na kukuricnem strnisti, kulovnici Cz 557 7*64,naboj SB SP 9.1g,na 80m,zustal v ohni.Dekuji mysliveckym patronum za prizen.LOVU ZDAR!!
vložil: Martin Krška
vloženo: 8.11.2018 08:19
zobrazeno: 7612x
hodnocení: 17 hlasů



Komentáře:

12.11.2018 19:33 vložil Potenec Ondřej
Lovu zdar měl sem to štěstí a 3 krát lovil za plného světla.
11.11.2018 12:04 vložil František Mlčoch
Tam kde není jezevec rušen je možné se s ním setkat i za světla odpoledne nebo v podvečer..Sám jsem to zažil několikrát , nejen v době kdy si mladí hrají u hradu...
11.11.2018 09:50 vložil Dindis
Lovu zdar. Hodně dobrý. Nevím jak ostatní, ale já jsem ulovil jezevce vždy na "pozdní večerní čekané". V denní dobu jsem jezevce viděl jen jednou v životě. Ulovil jste někdy někdo jezevce v denní dobu (krom norování nebo sklopce)?
10.11.2018 10:30 vložil Martin Krška
Měl 18kg Štefane.
9.11.2018 23:54 vložil štefan
Mal 20kg?
9.11.2018 23:53 vložil štefan
Lovu zdar krásný jazvec.Kolko vážil?
9.11.2018 04:38 vložil Jaroslav Vlosovský
lovu zdar.
8.11.2018 14:52 vložil Michal Klouda
Ještě jednou Lovu Zdar Kamaráde, nenech si zkazit radost z tohoto hódně dobrýho jezevca nějakým slovíčkařením, už se těším až ho obodujeme!!!
8.11.2018 14:48 vložil Milan Jirmann
LOVU ZDAR!!!
8.11.2018 12:28 vložil Martin Krška
Dekuji za upozorneni,chybicka se vloudila,loveno na vecerni cekane.
8.11.2018 11:54 vložil Petr Hruška
Nechci Vám kazit radost ale jezevec není liška a dle platného zákona o myslivosti se jedná o zakázaný způsob lovu [449/2001 Sb, Hlava V,§ 45,(1) m)] a jde v podstatě o pytláctví !!! Pokud by šlo o bažantnici, může být udělena výjimka na změnu doby lovu, a ne na odstřel hodinu po západu či před východem slunce. Tu by mohl orgán státní správy myslivosti udělit pouze při nařízené úpravě stavů nebo zrušení chovu a to nevím jak by u jezevce vysvětlil.
8.11.2018 11:49 vložil Martin Medek
Lovu zdar. Opravte si ten překlep. Předpokládám, že jste chtěl napsat na večerní čekáné...
8.11.2018 11:39 vložil Tony T
Lovu zdar!
8.11.2018 11:03 vložil Petr Tihelka
Lovu zdar!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.