17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

První muflon
První muflon
vloženo: 28.8.2012 13:51
autor: Dalibor Hyncica

úlovky (svět)

Po roce v Rakouských alpách
Po roce v Rakouských alpách
vloženo: 23.10.2020 19:35
autor: Václav Bartoněk

trofeje

Srnec 22.5.2012
Srnec 22.5.2012
vloženo: 23.5.2012 20:49
autor: Petr Sobek

zvěř v přírodě

Říje
Říje
vloženo: 2.10.2019 09:22
autor: Děda z lesa

zbraně

PRO RADOST.
PRO RADOST.
vloženo: 3.12.2018 03:02
autor: Jaroslav Vlosovský

fotopast

Na újedi 3
Na újedi 3
vloženo: 26.10.2017 19:13
autor: Jiří Netík

myslivecké umění

zátišie s farbiarom..
zátišie s farbiarom..
vloženo: 22.5.2013 16:13
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243680 fotek (0 dnes)
  • 8552 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761021 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363043 hlasování fotek (0 dnes)
  • 57304 hlasování videí (0 dnes)
  • 39915 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 2 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

první životní hatrick

Je to vzpomínka na jeden z úspěšných loňských podvečerních lovů.Po ulovení muflončete a následném stažení z kopce dolů na cestu, mi během 5 minut na místo nástřelu došli dvě samostatné selata.Začaly sbírat ze sněhu barvu ,která tam zůstala na nástřelu.Nevěřícně jsem na ně zíral,ale pak jsem se rozhodl jedno z nich ulovit.Opřel jsem se o strom a na vzdálenost 60 metrů namířil na jedno z nich.K mému všeobecnému veselí - zůstalo v ohni a pomaličku mi klouzalo z kopce ke mě.Druhé ze selat popoběhlo do svahu a otočilo se směrem na mě.To už jsem měl přebito a znovu prst na spoušti.Lesem se rozlehla další rána a i druhé sele klouzalo v kotrmelcích z kopce.Srdce mi tluče ještě dnes při vzpomínce na tento večer,protože se mi ulovit 3 kusy na jedné vycházce ještě nepovedlo.
Huberte,Diano děkuji.....
Tato příhoda jen potvrzuje pravidlo,že lov končí až odchodem z honitby domů a vyvrací poučky,že když jdu na černou, tak na nic jiného nestřílet,protože si je zradím,ale to je na zvážení každého lovce
vložil: Mirek Bednář
vloženo: 25.2.2011 20:15
zobrazeno: 3402x
hodnocení: 42 hlasů



Komentáře:

4.3.2011 08:30 vložil Petra M
Lovu zdar a víc tak úspěšných lovů :)
27.2.2011 11:46 vložil petr marek
Lovu Zdar. Pěkný lov.zážitek a jeden mamut.
26.2.2011 19:36 vložil Petr Pořádek ml.
Přesně jak píše kolega Prášil, já jednou fotil takto šikovně dvě selata a nikdo něvěřil, že ty 30kg selata z fotky mají ve skutečnosti méně než 80 Kg :-) Parádní úlovek. Lovu zdar!
26.2.2011 18:32 vložil petr vesely
LOVU ZDAR! Když se daří, tak se daří. Škoda, že fotka je už za tmy.
26.2.2011 16:59 vložil PRÁŠIL FRANTIŠEK
Lovec je focen až za muflončetem,takže se to zdá o dost větší.No snad nám lovec sám napíše zda sele nebo lončák,ale přikláněl bych se k lončákům.Lovu zdar.
26.2.2011 09:03 vložil Josef Malaník
jestli jsou tohle selata, tak já jsem mamut. kolik měli odhaduju to na cca 55kg, čím to krmíte??
26.2.2011 08:21 vložil vlastimil kubanik
LOVU ZDAR .šikula
25.2.2011 20:56 vložil Puff
Lovu zdar,opravdu pěkný zážitek a opravdu dobrá selata

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.