17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Snad zlato
Snad zlato
vloženo: 29.11.2012 19:14
autor: Kamil Horák, ml.

úlovky (svět)

Keď Diana praje.
Keď Diana praje.
vloženo: 10.7.2014 16:15
autor: Jan Chlpáň

trofeje

Trofej jelena
Trofej jelena
vloženo: 1.4.2016 11:56
autor: Radek

zvěř v přírodě

Schengenská dohoda I.
Schengenská dohoda I.
vloženo: 12.1.2020 10:07
autor: Jiří Netík

zbraně

Luxus!
Luxus!
vloženo: 20.2.2012 16:53
autor: Michal Jaroš

fotopast

Náš král
Náš král
vloženo: 16.3.2018 19:58
autor: Petr Hruška

myslivecké umění

.F.
.F.
vloženo: 21.1.2013 17:19
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243667 fotek (16 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9796 inzerátů (8 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761003 komentářů fotek (18 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362970 hlasování fotek (108 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 5 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Opět jsme udrželi barvy českých borderů u slovenských kamarádů

Po předloňském i loňském vítězství našich psů, jsme byli zvědaví jak to dopadne letos a zda se nám podaří zase vyhrát - považovali jsme to tak trochu za nemožné. Po prvním kole jsme měli výborně nasazeno - 2 naši byli z celkem 50-ti psů první (0:15 hrdlo) a druhá (0:18 hrdlo), ale druhé kolo dopadlo trošku jinak. Arka dala do hry ve 23 vteřině opět hrdlo a Bad, jako favorit z prvního kola, dohnal lišku těsně před 3 kotlem a chytil ji za pr... :-( to se stává i v lepších rodinách :-) No co naplat. Po druhém kole tedy Arka z Bludovických strání zůstala první a můj Bad Bandit se posunul na celkem 11 příčku a získal pohár za nejrychlejší chvat v I. ceně. Mezi nás se ještě na 5. místo dostala i jagoška našeho kamaráda Dyta Dračí kámen. Ostaní psi díky horším chvatům či trochu delším časům nebo třeba i doléhací práci (moje juniorka Funny Fee)skončili na nebodovaných příčkách. Už loni nám chlapi říkali je si na nás připravili ty skutečné "srdcem Východňáry", letos přivezli opět nové posily, ale naši čeští bordeři se nenechali zahanbit a opět si odvezli vítěztví. Už se těšíme zase na příští konec srpna :-)Udržíme to? :-)
vložil: Pavel Beran
vloženo: 1.9.2011 23:20
zobrazeno: 2344x
hodnocení: 17 hlasů



Komentáře:

30.3.2018 08:36 vložil Uhlík Karel
Gratuluji.1***
3.9.2011 21:11 vložil Petr Samek
Pavle moc Vám všem gratuluji ! S tím Tvým na triku, vidím osm bordíků, těch mých a Tvých osm mladých nás brzy sežere. Ale jsou úžasní !
2.9.2011 20:22 vložil Petr Rejl
Gratuluji,krásná práce se super psy!!! :)))
2.9.2011 19:59 vložil bohuslav šeda
Paráda borďíci!!!!
2.9.2011 10:52 vložil marie stanikova
1*....
2.9.2011 09:39 vložil Vilém Kantor
Gratuluji...borďas je Borďas!!!
2.9.2011 08:58 vložil Marie Petrová
Gratuluji k obrovskému úspěchu. Jen tak dál.
2.9.2011 08:25 vložil Věra Kubíčková
Gratuluji,Bordíci jsou 1
2.9.2011 07:07 vložil J. Král
Pájo ty jsi tam byl točit pivo? :-) S Martinou jsme byli na táboře v Lučkovicích. Velká gratulace celému týmu!!!!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.