17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Sezóna 2014/2015
Sezóna 2014/2015
vloženo: 26.3.2015 11:33
autor: Jan Mikula

úlovky (svět)

lov v PL
lov v PL
vloženo: 19.10.2014 17:12
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

Srnec
Srnec
vloženo: 2.9.2015 06:28
autor: Josef Vršan

zvěř v přírodě

Čerstvě vytlučeno
Čerstvě vytlučeno
vloženo: 10.9.2019 08:59
autor: Děda z lesa

zbraně

Nové zapažbení kulobroku Merkel, moje práce.
Nové zapažbení kulobroku Merkel, moje práce.
vloženo: 28.10.2019 19:25
autor: Stanislav Satoria

fotopast

...
...
vloženo: 30.5.2014 13:12
autor: Bohumil Koláček

myslivecké umění

farbiar..
farbiar..
vloženo: 2.2.2014 16:32
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243641 fotek (4 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760978 komentářů fotek (7 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362812 hlasování fotek (16 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39912 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 16 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Jelen sika

Stříbrný sika.
vložil: milan ondracek
vloženo: 1.11.2012 18:36
zobrazeno: 5877x
hodnocení: 6 hlasů



Komentáře:

2.11.2012 17:11 vložil JARDA30-06
Jen doplním,že tu svoji poznámku k bodové hodnotě trofeje,jsem nenapsal z důvodu nějakého rejpání,ale proto,že pokud byl jelen loven poplatkově a bylo zaplaceno jako jako za stříbro,tak tě Milane s největší pravděpodobností někdo slušně řečeno "pěkně natáhl",protože cena za bronz a nebo stříbro bude rozdílná v řádu tisíců Kč. 270b sika totiž vypadá sakra jinak-to už je jelenisko,co se paroží týče,jako hrom a to tenhle jelen zdaleka není.Tolik můj názor a snad se tě to nijak nedotkne,protože to myslím v dobrém.
2.11.2012 15:44 vložil Ladislav Dolíhal
Také jsem čekal,abych opět nebyl za rejpala,ale přesně,jak říká Jarda,já bych ho neviděl ani na bronz.
1.11.2012 21:22 vložil milan ondracek
není to můj první už mám taky nějakýho jelena střelenýho a lovíme v oblasti jelena siky něco o jelenech taky vím a už jsem jich pár viděl nedělám myslivost první rok
1.11.2012 21:18 vložil R V
Nechci posuzovat z fotky, ale i ta předešlá, se mě zdá, že bych mu pomálu nedal ani bronz.
1.11.2012 20:44 vložil bohuslav šeda
A Jardovi bych věřil protože žije v sičím ráji i když já jich mám taky už dost uloveno a vím jak medajloví sika vypadá .
1.11.2012 20:43 vložil bohuslav šeda
A Jardovi bych věřil protože žije v sičím ráji i když já jich mám taky už dost uloveno a vím jak medajloví sika vypadá .
1.11.2012 19:29 vložil JARDA30-06
Milane nechci ti kazit radost,ale tenhle jelen stříbro nemá ani omylem.Jelikož má jeden očník ulomený-0bodů,tak délka druhého očníku jde rovněž do srážek. Jinak řečeno,pokud by měl očníky oba cca 16cm+16cm=32b+tvých zmiňovaných 241,40b tak by musel mít s oběma očníky kolem 270b a to nemá ani náhodou.Patrně došlo z neznalosti ke špatnému obodování.Když napíšeš délky lodyh,délky výsad,dolní+horní obvody a rozlohu,tak ti ho oboduju přibližně i takhle. Ale každopádně LOVU ZDAR!!!-i tak je to dobrej sikáč.
1.11.2012 19:07 vložil milan ondracek
Jelen má očník ulomený a po srážkách má 241,4b.Délka paroží je 52cm
1.11.2012 18:50 vložil bohuslav šeda
Lovu zdar,s tohoto pohledu to vypadá že má krátký očník pak by tam bylo hodně sražkovích bodů.Tak nevím stříbro?

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.