17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Daniel lll.
Daniel lll.
vloženo: 27.1.2015 06:35
autor: Miroslav Puterka

úlovky (svět)

Puszta vydala princa. 6 r. 147,2b
Puszta vydala princa. 6 r. 147,2b
vloženo: 14.7.2020 19:46
autor: hubertushk

trofeje

Srnec
Srnec
vloženo: 22.10.2020 14:33
autor: Frantisek Jenik

zvěř v přírodě

líška a bažant
líška a bažant
vloženo: 26.3.2017 22:06
autor: Rastislav Rejko

zbraně

Luxus!
Luxus!
vloženo: 20.2.2012 16:53
autor: Michal Jaroš

fotopast

Na újedi 3
Na újedi 3
vloženo: 26.10.2017 19:13
autor: Jiří Netík

myslivecké umění

farbiar..
farbiar..
vloženo: 2.2.2014 16:32
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243664 fotek (13 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9796 inzerátů (8 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761001 komentářů fotek (16 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362936 hlasování fotek (74 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 9 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Mimořádně vydařená raní čekaná.

V sobotu 19.10. jsem se vydal na předem připravené místo, kde jsem vnadil rybami. při příchodu na toto místo jsem zaslechl zvuky připomínající přítomnost prasat. Vyšel jsem z louky k poli přes příkop a viděl selata na řepkovém poli jak buchtují. Chvíli jsem si je prohlížel a potom už jenom roztáhnul dvoj nožku, vybral sele a padla rána. Po ráně jsem shodil dvojnožku na zem a skusyl potahnout s odbíhajícími selaty, vydět bylo dobře tak jsem mačkal ještě jednou a vyšlo to. Potom jsem si uvědomil že při obeznávání selat tam pobíhala ještě liška, tak jsem vylezl na žebřík a čekal na ni. Za dvě hodiny jsem spatřil pohyb a liška byla na újedi. Potom už to šlo rychle. Zamíření, výstřel a lišák zůstal v ohni. Děkuji Dianě a sv. Hubertovi za jejich přízeň.
vložil: Jaroslav Dostál
vloženo: 22.10.2013 12:22
zobrazeno: 4622x
hodnocení: 31 hlasů



Komentáře:

24.6.2015 22:21 vložil Jindrich Camek
Myslim,ze cesky pravopis za chvli nebudete hodnotit,raci se ucte arabsky.
24.10.2013 17:17 vložil karel zvářal
Jedničkové zátiší se škodnou! Lovu zdar!
24.10.2013 00:32 vložil ladislavkohousek
Lovu zdar.
23.10.2013 18:55 vložil Václav Boxan
Lovu zdar!
23.10.2013 06:04 vložil Josef Vršan
Lovu zdar
23.10.2013 02:40 vložil Jaroslav Vlosovský
Lovu zdar.
22.10.2013 22:56 vložil Roman Poštulka
Lovu zdar Jardo! To se Ti povedlo!
22.10.2013 21:58 vložil František Mlčoch
Lovu Zdar!
22.10.2013 21:06 vložil Miroslav Franěk
Lovu zdar!
22.10.2013 20:11 vložil Milan Ječný
Lovu zdar.
22.10.2013 19:23 vložil Daniel Donaťák
Lovu zdar!
22.10.2013 19:21 vložil Jiří Slavík
Lovu zdar,jiste pekny zazitek.
22.10.2013 18:47 vložil Ladislav Stašek
Lovu zdar!
22.10.2013 16:59 vložil Lubomír Prokeš
Lovu zdar!!!!
22.10.2013 16:40 vložil Vlastimil Kosina
Není správně ....měl by jste pětku, ale česky správně je ....měl byste pětku :-) Lovci přeji Lovu Zdar!
22.10.2013 16:18 vložil Jiří DOHNAL
Za komentář 1, pravopis 4-. Ale co tu vlastně hodnotíme ?? Pan Dostál jitě nad sebou zapracuje !! Ale to listí u Vašeho úlovku je velice zdařilé. Vše odpuštěno.
22.10.2013 16:07 vložil Jiří Lengyel,starší
Povedlo se,přeji Lovu zdar!(Ale být Váš komentář jako diktát ve škole,měl by jste pětku)
22.10.2013 14:18 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
22.10.2013 14:03 vložil Petr Fuks
Přeju lovu zdar!
22.10.2013 13:32 vložil petr husman
Lovu zdar
22.10.2013 12:51 vložil David Stanko
Lovu Zdar

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.