17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Muflon
Muflon
vloženo: 23.3.2014 11:18
autor: Zdeněk Jiřinský

úlovky (svět)

Splněný sen.
Splněný sen.
vloženo: 14.9.2015 08:36
autor: Martin Vaculík

trofeje

Raritka
Raritka
vloženo: 29.5.2012 17:42
autor: Miroslav Horák

zvěř v přírodě

Selátka
Selátka
vloženo: 22.3.2019 08:24
autor: Děda z lesa

zbraně

Pro radost
Pro radost
vloženo: 20.1.2019 12:28
autor: jan koštoval

fotopast

V řepce
V řepce
vloženo: 11.5.2013 18:01
autor: Václav Jelenek

myslivecké umění

srnček
srnček
vloženo: 18.3.2014 19:48
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243689 fotek (9 dnes)
  • 8554 videí (2 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761025 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363075 hlasování fotek (32 dnes)
  • 57305 hlasování videí (1 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 10 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

posed

vložil: Jan Holkup
vloženo: 22.1.2020 09:53
zobrazeno: 3554x
hodnocení: 15 hlasů



Komentáře:

17.2.2020 16:51 vložil Jan Holkup
Máte pravdu, je to ono:-) https://dum.bazos.cz/inzerat/114539780/Hasici-pristroj-tlakove-bomby-co2.php
7.2.2020 21:27 vložil František Mlčoch
Pravdu má kolega Jasenský, dnes jsem tyto vozíky viděl v reálu...
24.1.2020 14:34 vložil Jan Holkup
Diky za tipy
23.1.2020 20:39 vložil Jiří Netík
Řekl bych podle pogumovaných kol z vozíku (Viz Hříšní lidé města pražského, jak vezli almaru a v ní mrtvolu Skopečka, který ožil).
23.1.2020 01:50 vložil Karel Kolář
Kdepak nahrabovačka, ta měla kola cca 1 m v průměru. Tohle fakt nevím :-(
22.1.2020 23:19 vložil štefan
No predsa z konskej hrabačky.
22.1.2020 21:37 vložil Josef Panic
Když to včíl vidím zblízka, plužní kolečka to rozhodopádně nejsou (Jirka N. má výjimečně pravdu). Z čeho to teda može byt!?
22.1.2020 21:36 vložil Jiří Cikryt
Nechci bejt ošklivej, ale já vidím podvozek k vozejku ze studeného oddělení nemocnice. Asi by to chtělo pohárek něčeho veselejšího. J.
22.1.2020 20:05 vložil jiri rajs
1****
22.1.2020 16:40 vložil Josef Jasenský
Přesně stejný podvozek jsme měli v práci na starém dvojbombém hasičáku.
22.1.2020 13:36 vložil Pavel Kalvoda
Nápadité :-)
22.1.2020 11:50 vložil Ron Gordon
Jak vidět, tak ta již něco pamatuje, takže pojízdné či převozné kazatelny nejsou jen hit poslední doby. Když se převeze a "rampa" se překryje, tak máte hned i zásyp.
22.1.2020 10:25 vložil Jiří
ja teda nevím, jen mě jako první bezmyšlenkově napadla nějaká stará hasičská stříkačka ... Ale nikdy jsem ani žádnou neviděl, tak nevím proč mě napadla -) A když jsem začal přemýšlet, tak jsem dospěl k tomu, že to klidně může být jen část nějakého vozíku, že zbytek byl odřezán a vyhozen, no těžko říct, ale je to zajímavé
22.1.2020 09:53 vložil Jan Holkup
Netušíte někdo, z čeho ten podvozek může být?

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.