17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Můj včerejší srnec
Můj včerejší srnec
vloženo: 17.7.2012 01:24
autor: Radim Šťastný

úlovky (svět)

Puszta vydala princa. 6 r. 147,2b
Puszta vydala princa. 6 r. 147,2b
vloženo: 14.7.2020 19:46
autor: hubertushk

trofeje

Raritka
Raritka
vloženo: 29.5.2012 17:42
autor: Miroslav Horák

zvěř v přírodě

Skok
Skok
vloženo: 21.1.2015 19:37
autor: zdenek spacek

zbraně

Nůž rytý na zakázku II.
Nůž rytý na zakázku II.
vloženo: 12.2.2015 14:11
autor: Petra Hanzlíková

fotopast

...
...
vloženo: 26.2.2018 17:48
autor: Michal Sedlář

myslivecké umění

Prajem všetkým šťastné a veselé Vianoce
Prajem všetkým šťastné a veselé Vianoce
vloženo: 24.12.2015 11:43
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243694 fotek (0 dnes)
  • 8554 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761025 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363077 hlasování fotek (0 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 3 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Když vezme pilu do ruky profesionál:)))

I to se někdy stane...:)
vložil: Čuřík David
vloženo: 9.12.2015 14:57
zobrazeno: 3406x
hodnocení: 5 hlasů



Komentáře:

12.12.2015 15:14 vložil Jaroslav Novotný
Nedořez jsem měl dobrej,skoro 5 čísel,chyba byla v tom,že jsem pozdě klínoval a pomohl mi trochu i kamarád větřík.Ale jinak,než jsem potřeboval.Prostě moje blbost.
11.12.2015 15:32 vložil Jaroslav Novotný
Smůla pane Straka,nemám žádný kurz,ale lesácké učiliště,takže dřevař jsem vyučený.Někdy se tohle prostě stane.
11.12.2015 09:24 vložil Ladislav Straka
Asi jste byl ve stejném kurzu :o) https://www.facebook.com/peter.lovgren.5/videos/698401340257727/
10.12.2015 22:36 vložil Tomáš Palička
Jo jo třeba takhle nedořez,ale nesmíš ho přeříznout pak je to v pr.... buď rád že žiješ a nepokoušej osud.
10.12.2015 19:14 vložil Jaroslav Novotný
Bohužel,i toto se stává.Posed jsem měl za sebou cca na vzdálenost poloviny káceného smrku a nic nenasvědčovalo tomu,že z něho budou ve zlomku vteřiny třísky na topení.Při dořezávání se mi strom doslova otočil jak na pětníku a už s tím nešlo nic dělat.Šel na druhou stranu,než jsem chtěl a nepomohly ani klíny.Možná,pokud bych klínoval dřív,tak se to nestalo.Holt,chyba se někdy vloudí.
10.12.2015 07:30 vložil Ellhenický Petr
Vladimíre, Tvé myšlenkové pochody jdou nějak mimo. Nevím na co takto reaguješ.
10.12.2015 01:13 vložil Vladimír Koštejn
Seru na to .Mně to je jedno.
9.12.2015 20:25 vložil Čuřík David
Vladimíre, u jiných fotek Vám to kolegové myslivci napsali snad dost jasně.. Bohužel to kamarádovi spadlo tak, jak nemělo… Kdo nic nedělá, nic nezkazí! Ty zkus odložit to své kolo, fotoaparát a vzít do ruky Pravidla českého pravopisu!! A moje fotky prosím nekomentuj!! Děkuji. „PS“ na posed si shodil strom majitel lesa i posedu…
9.12.2015 16:47 vložil Ellhenický Petr
A je to, přímo na kolík:-)
9.12.2015 16:42 vložil Vladimír Koštejn
Jak koukám na fotku.Tak pilou to asi nebude.Spíše to někdo svalil.Nějaký nepřítel.
9.12.2015 15:04 vložil Čuřík David
Tož, takhle se kácí duby okolo Brna viď, Vlasto..??:) Tohle máš za sto..:)

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.