17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

můj nej
můj nej
vloženo: 20.5.2012 06:29
autor: michal paleček

úlovky (svět)

Lišák při měsíčku
Lišák při měsíčku
vloženo: 26.2.2013 00:30
autor: Daniel Donaťák

trofeje

Srnec
Srnec
vloženo: 13.9.2019 11:35
autor: David Zimek

zvěř v přírodě

Kňour
Kňour
vloženo: 12.1.2016 09:00
autor: Děda z lesa

zbraně

      Sauer S202 - Classic, ráže .30-06 Spr.
Sauer S202 - Classic, ráže .30-06 Spr.
vloženo: 5.1.2015 10:19
autor: Petra Hanzlíková

fotopast

Lynx lynx u Kautského
Lynx lynx u Kautského
vloženo: 15.7.2017 21:15
autor: František Bukovský

myslivecké umění

Z mojí dílničky
Z mojí dílničky
vloženo: 27.1.2018 15:17
autor: Milan Kučera
Statistika
  • 243712 fotek (9 dnes)
  • 8557 videí (2 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9796 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761031 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363226 hlasování fotek (47 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39919 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 7 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Na cekane / lovu

Pri vyhledavani jelencu vyrzinskych jsem se srazil s jelencem usatym. Byl asi 30 metru. Rikal jsem ty mas stesti, ze z vrzinskych mam maso radeji. Tak jsme se na sebe par minut hloupe divali, pak odfrknul a sel po svem.
vložil: Zdenek Mares
vloženo: 16.11.2021 18:36
zobrazeno: 3261x
hodnocení: 15 hlasů



Komentáře:

17.11.2021 14:51 vložil Vlasta Szo"keová
1***
17.11.2021 00:27 vložil Zdenek Mares
Michale, nerekl bych, ze maso je podradnejsi jakosti. U obou je dulezite odrezat dobre tuk. V gulasi nebo v karbenatkach to clovek nepozna z ktereho to je. Jen mam radeji vyrzinske. Co se tyce trofeje, tak byl peknej a je dobra sance, ze uz ho nikdy nikdo neuvidi. Neni to, ze by ho clovek mohl nechat na dalsi rok, aby parozi bylo vetsi :).
16.11.2021 21:12 vložil Michal Conkar
No vidíte, takto to dopadne, keď sa veľa opravuje.
16.11.2021 21:10 vložil Michal Conkar
Je to čo sa týka trofeje veľmi dobrý, ak nie kapitálny jeleň. Zverina(mäso) z týchto jeleňov sa skutočne zďaleka nevyrovná viržinskému, ale ja by som na Vašom mieste skúsil nájsť zužitkovanie zveriny aj z tohoto jeleňa. Kvôli trofeji. Lenže pri love pre mäso, sú moje úvahy asi zbytočné, ten MulJe to čo sa týka trofeje veľmi dobrý, ak nie kapitálny jeleň. Zverina(mäso) z týchto jeleňov sa skutočne zďaleka nevyrovná viržinskému, ale ja by som na Vašom mieste skúsil nájsť zužitkovanie zveriny aj z tohoto jeleňa. Kvôli trofeji. Lenže pri love pre mäso, sú moje úvahy asi zbytočné, ten Je to čo sa týka trofeje veľmi dobrý, ak nie kapitálny jeleň. Zverina(mäso) z týchto jeleňov sa skutočne zďaleka nevyrovná viržinskému, ale ja by som na Vašom mieste skúsil nájsť zužitkovanie zveriny aj z tohoto jeleňa. Kvôli trofeji. Lenže pri love pre mäso, sú moje úvahy asi zbytočné, ten Mule deer má naozaj zverinu podradnej akosti, presvedčil som sa o tom v BC, kde sme sa spolu so synom na toto mäso ulakomili, napriek varovaniu tamojšieho outfittera.
16.11.2021 20:38 vložil Jindřiška Padalíková
1****
16.11.2021 20:18 vložil Jiří Netík
1****

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.