17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Kňour 2010
Kňour 2010
vloženo: 8.4.2012 13:53
autor: Martin Žák

úlovky (svět)

Rusko 2019
Rusko 2019
vloženo: 27.10.2019 04:23
autor: mirojevo

trofeje

Detail včerejšího  srnce.
Detail včerejšího srnce.
vloženo: 30.5.2016 00:27
autor: Milan Ječný

zvěř v přírodě

Už by měl shodit
Už by měl shodit
vloženo: 11.3.2015 07:42
autor: Děda z lesa

zbraně

Nové zapažbení lankasterové jednušky Nowotný,moje práce.
Nové zapažbení lankasterové jednušky Nowotný,moje práce.
vloženo: 27.9.2019 20:25
autor: Stanislav Satoria

fotopast

ako by ich jedná mater mala...
ako by ich jedná mater mala...
vloženo: 4.5.2020 14:42
autor: pali1

myslivecké umění

Můj první pokus v osmi letech
Můj první pokus v osmi letech
vloženo: 15.1.2017 18:11
autor: Matyáš Langmajer
Statistika
  • 243651 fotek (14 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (14 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362847 hlasování fotek (51 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 10 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Srnec z dnešního rána

vložil: Stanislav Lesk
vloženo: 1.9.2011 11:18
zobrazeno: 4307x
hodnocení: 45 hlasů



Komentáře:

5.9.2011 23:43 vložil Jan Horáček
Pavel Vilšer má pravdu, narozdíl od Iva Ondráčka.Lovu zdar!
2.9.2011 20:54 vložil Zdenek Š v o m a
Pane Vilšere,omluva se přijímá :-))) a přeju nejen Vám spoustu úžasných zážitků a vynikajících trofejí.Lovu,lesu!
1.9.2011 20:47 vložil Jan Kitzberger
Lovu zdar, dobrý srnec..
1.9.2011 20:45 vložil Zdenek Š v o m a
Pane Vilšere,nechci se s Váma hádat o tom jak může být trofej (případně kus) označená,nebo nazvaná.Nemám na to věk ani povahu,ALE jak sám říkáte označuje se dle myslivecké mluvy-cituji:slabá,průběrná,silná,vynikající či raritní-konec citátu.Pak nechápu proč ji (ho) o pár příspěvků níže sám označite jako "velmi dobrou"?? Nic ve zlém.
1.9.2011 20:19 vložil Jiří Lengyel,starší
1*-Lovu zdar,dobrý srnec!
1.9.2011 18:24 vložil Terka Apeltová
Lovu zdar
1.9.2011 18:19 vložil Tomáš Kučera
Stando gratuluji ti k ulovení tohoto srnce, Lovu Zdar!
1.9.2011 18:08 vložil Zdenek Š v o m a
ne každá poní fořtová má nádherný kozy a o krásný prd... ani nemluvím :-))) Každopándně tenhle srnec se mě líbí a fotka je hodně povedená.Lovu zdar!!!
1.9.2011 17:30 vložil Ivo Ondráček
Aaa už je to tu zas. Nebude prostě lepší si prostě zvyknout na to, že v 95% honiteb je srnec prostě "pěknej", než se nad tím pořád vztekat? Stejně tak silná trofej je prostě "parádní" nebo "fantastická", s tím taky už nikdy nikdo nehne. Mě osobně to žíly vůbec netrhá a už se jen těším, až to někdo napíše do nové knihy o myslivosti a tyto výrazy se stanou oficiálními. Lovu zdar!
1.9.2011 16:53 vložil Erika Doležalová
Lovu zdar, to je opravdu velmi dobrý srnec!
1.9.2011 16:07 vložil Roman Dostál
LOVU ZDAR Stando.
1.9.2011 14:23 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!! Hodně dobrý srnec !
1.9.2011 12:41 vložil Daniel Donaťák
Lovu zdar. Slušná trofej.
1.9.2011 12:34 vložil Milan Flora
Stando, moc dobrý srnec, Lovu Zdar!!!
1.9.2011 12:11 vložil Stanislav Lesk
Můj odhad před ulovením 5+. Lodyhy 25cm délka výsad 6cm na naše poměry kapitální srnec.Váha srnce po vyvržení 18kg . Uloven na vzdálenost 60m 308W 11g Geco . Lovu Dík !
1.9.2011 11:49 vložil Adam Ďuga
Lovu zdar,krásný srnec,ten má asi víc jak 5 let co?
1.9.2011 11:26 vložil Petra Pokorná
"Lovu zdar", nádherné perlení....

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.