17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

1. Jelen
1. Jelen
vloženo: 20.9.2019 23:08
autor: Miloš

úlovky (svět)

Kyrgyzstán 2018
Kyrgyzstán 2018
vloženo: 18.3.2019 22:34
autor: Petr Korbel

trofeje

Tak se mi vrátili kamarádi ze Slovenska. :-)
Tak se mi vrátili kamarádi ze Slovenska. :-)
vloženo: 17.10.2014 10:51
autor: Pavel Číp

zvěř v přírodě

Černá koule
Černá koule
vloženo: 7.2.2018 09:49
autor: Děda z lesa

zbraně

Rytina zásobníkové botky, moje práce.
Rytina zásobníkové botky, moje práce.
vloženo: 4.10.2019 20:27
autor: Stanislav Satoria

fotopast

...
...
vloženo: 23.1.2012 15:53
autor: Josef Cimerman

myslivecké umění

Pod lonsku urodu srncu
Pod lonsku urodu srncu
vloženo: 29.1.2018 07:12
autor: martin pavka
Statistika
  • 243666 fotek (15 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9796 inzerátů (8 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761002 komentářů fotek (17 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362945 hlasování fotek (83 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 13 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

2k1v opět v akci

Včerejší bachynka,cca 60kg,podle úbrusu už něco pamatuje.
vložil: červenka emil
vloženo: 29.11.2013 11:57
zobrazeno: 2746x
hodnocení: 14 hlasů



Komentáře:

30.11.2013 21:48 vložil Radek
já jsem jednou táhl danče na dětských bobech
30.11.2013 09:34 vložil bohuslav šeda
Tak já se také přidám když už i Roman přidal trochou,mého prvního sikáče jsme vezli právě takhle asi 500 m po louce to šlo ale těch 200 m po oračce to byl očistec zmazaný jsme byli od hlavy k patě :-)) pak jsme to náležitě zapili i policajtama co se cestou přichomejtli tady jsou normální nebo byli :-))Takže za mě bod a vyděl jsem to i ve stavebním kolečku no když to jinač nejde...
29.11.2013 18:57 vložil Skrofa
Já také chválím Emila, že v dnešní rozmazlené době nelituje obětovat kapku potu a je šetrný ke krajině (jak napsal Richard). A snad nemusí být ulovená zvěř na pravém boku i po celou dobu transportu. Nebo nevím, co jiného by mohlo být ne té prezentaci hrozné. Asi samotný fakt, že je tam "mrtvé zvíře"? Lovu zdar pane Červenko.
29.11.2013 18:13 vložil Jiří Lengyel,starší
Pan Richard,vlastně máte pravdu......
29.11.2013 17:55 vložil Richard Czech
Pane Lengyel,ve vší ůctě,tato fotka prezentuje přepravu ůlovku z místa lovu.Není ve fotkách ůlovků ,ale v ostatních ,apropo tento způsob dopravy je rozhodně tradičnější a pro terén šetrnější nežli pro kus dojet tereňákem až pod posed tak jak se to zde prezentuje.Takže takto to vidím zase já.Emile Lovu!
29.11.2013 16:49 vložil Jiří Lengyel,starší
I taková doprava je někdy nezbytností,ale dávat sem takovou fotku,no,nevím.....
29.11.2013 16:48 vložil červenka emil
Pro Bohumila Zajíčka,tato fotka není prezentaci úlovku,dokumentuje způsob přepravy úlovku z honitby.Nemám auto ani poněm netoužím.
29.11.2013 16:47 vložil červenka emil
Pro Bohumila Zajíčka,tato fotka není prezentaci úlovku,dokumentuje způsob přepravy úlovku z honitby.Nemám auto ani poněm netoužím.
29.11.2013 14:28 vložil Bohumil Zajíček
nejsem myslivec ale ta prezentace je hrozná...

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.