17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Ukončení zimní sezóny 2018/19
Ukončení zimní sezóny 2018/19
vloženo: 3.3.2019 19:32
autor: Josef Pouk

úlovky (svět)

Lovu zdar!
Lovu zdar!
vloženo: 20.9.2019 06:14
autor: NH

trofeje

Další moje práce....
Další moje práce....
vloženo: 15.2.2013 15:46
autor: Terka Apeltová

zvěř v přírodě

Bachyně
Bachyně
vloženo: 26.4.2016 19:18
autor: Martin Žatka

zbraně

Přestavba jednušky ZBK 110
Přestavba jednušky ZBK 110
vloženo: 15.3.2012 13:27
autor: Ondřej Trlifaj

fotopast


''Modelka'' :)
vloženo: 14.9.2012 20:45
autor: Petr Hudeček

myslivecké umění

Dvojka ;)
Dvojka ;)
vloženo: 6.3.2015 18:47
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243667 fotek (16 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9796 inzerátů (8 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761003 komentářů fotek (18 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362970 hlasování fotek (108 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 5 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

I holá se musí lovit...

Při odpolední šoulačce se mi podařilo natrefit na 4 ks holé,z nichž jsem jeden kus vybral a vystřelil,celá tlupa se, po stejné ochozu co přišla,otočila a po vrstevnici odbíhala pryč. Jist si dobrým zásahem,jdu po vrstevnici kudy odbíhali,ale nenachází ani kapku barvy. Proto se vracím,označuji nástřel a volám o pomoc s dosledem své přítelkyni se štajeračkou Astou. Ty ochotně přijeli a Asta se ihned na nástřelu pokládá do řemenu,ale vede svou paničku šikmě z kopce,nejsem si jist,jestli jdou správně,viděl a slyšel jsem je přece odbíhat po vrstevnici. Bylo mi ale odvětěno:,,Barvu nemam,ale věřim psovi´´,tak jsem se vydal za nimi a po 150m nacházíme již zhaslou laň.
Následují všechny pocty královské zvěři a já děkuji patronům,že mi umožnili tento krásný zážitek.

Laň byla zasaženi ze šikma pod páteří a barvila dovnitř,proto žádná barva při dosledu.
vložil: Zbyněk Jílek
vloženo: 21.11.2013 19:10
zobrazeno: 5947x
hodnocení: 23 hlasů



Komentáře:

24.11.2013 10:51 vložil Marta Kunešová
Lovu zdar! Asta je profík!
22.11.2013 21:37 vložil Zbyněk Jílek
Pane kolego,přemýšlím nad chovností a snažil jsem se vybrat nejslabší kus v tlupě ! Vodící laň byla ještě o čtvrtinu větší! kolouch byl s nimi jeden a těch už máme odloveno až dost,ale dospělých kusů minimum. Mohl by jste mi ty slabé kusy u nás ukázat,pohybuji se v lese denně,ale nenacházím,laně jsou jedna jako druhá silné v kondici! Myslím,že je lepší alespoň nějaký výběr při samostatném lovu,než když na naháňce je roztrhnou psi a vy ani nevíte,který kus byl vodící... A také laň barvila dovnitř,jak jsem již psal,proto se také možná zdá tělo objemnější,než ve skutečnosti bylo.
22.11.2013 07:40 vložil Jaroslav Vlosovský
Lovu zdar.
22.11.2013 05:46 vložil Josef Vršan
Lovu zdar
21.11.2013 22:34 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
21.11.2013 21:04 vložil Jiří Lengyel,starší
Šikovná Asta-Lovu zdar!(laň jak"trdlo")
21.11.2013 20:57 vložil Folprecht Martin
Lovu Zdar!
21.11.2013 20:25 vložil bohuslav šeda
Lovu zdar,dobrá práce.
21.11.2013 19:26 vložil Lukáš Laňka
Lovu Zdar! Aste obzvlašť
21.11.2013 19:22 vložil Jan Duda
Lovu zdar!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.