17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Říje 2019 slovensko
Říje 2019 slovensko
vloženo: 13.5.2020 20:19
autor: Jan Přikryl

úlovky (svět)

Keď Diana praje.
Keď Diana praje.
vloženo: 10.7.2014 16:15
autor: Jan Chlpáň

trofeje

Letošní srnec
Letošní srnec
vloženo: 14.5.2020 16:58
autor: František Šmída

zvěř v přírodě

***
***
vloženo: 6.4.2016 19:59
autor: Václav Vašíček

zbraně

Moje zbraně
Moje zbraně
vloženo: 17.3.2017 06:43
autor: stalmi

fotopast

Žeby rys ?
Žeby rys ?
vloženo: 7.2.2013 06:24
autor: mirojevo

myslivecké umění

Igor Pičulin - Slovinský malíř II.
Igor Pičulin - Slovinský malíř II.
vloženo: 23.7.2020 21:19
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243637 fotek (8 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9797 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760966 komentářů fotek (12 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362774 hlasování fotek (51 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39911 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 11 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Lidská necitlivost k přírodě

Vzrostlá lipka odnesla střet se zemědělskou technikou.V krajině,kde je třeba každý strom,to takhle dopadlo.
vložil: Miroslav Franěk
vloženo: 25.2.2014 08:30
zobrazeno: 3537x
hodnocení: 5 hlasů



Komentáře:

26.2.2014 09:11 vložil Lukáš Pantlík
Souhlas s p. Šimkem, je to o prevenci, aby si příště dali pozor. Už jen když uvidí, že nejsou bezmeznými vládci, kteří budou diktovat co kde bude a nebude růst a chovat se k tomu, jak se jim zlíbí, už jen to může mít pozitivní dopad. A nejde o to, jestli to je jeden jediný strom, příště to může být vypálený rákos kolem strouhy, pak shluk keřů, remízek, zaoraná mez...
25.2.2014 21:29 vložil Miroslav Novak
No myslím si že velkou škodu neudělal,jsou horší.
25.2.2014 20:13 vložil Mil.Šimek
Ono taky nechce být k takovému jednání lhostajný a ukázat nejen zemědelcům, že je tady nějaký zákon, který dřeviny chrání před poškozováním a ničením. Takže vše nahlásit na odbor životního prostředí nebo českou inspekci životního prostředí, protože se jedná o porušení zákona o ochraně přírody. Nedělám si iluze, že bude pokuta nakonec udělena, ale dotyčný už si dá příště pozor. Navíc se jedná i v případě zemědělců o porušení dotačních podmínek, kde mají napsáno, že nesmí zničit nebo poškodit krajinný prvek a pokud toto poruší, tak jim může být dotace zkrácena. Možností je dost, jak je naučit se chovat k přírodě, ale někdy to stojí určité úsilí.
25.2.2014 15:32 vložil Libor Ludík
To není o dotovaných zemědělcích,ale o lidské blbosti,dřevaři kteří tahali dřevo z lesa přes moje pastviny se divili,že jsem je vyhodil když porazili soliter,který jim prý překážel.
25.2.2014 09:27 vložil Lukáš Pantlík
Ideální prostor k výsadbě krásné nové aleje za použití dotačních prostředků MŽP (viz diskuse změny v krajině). Pak to bude státní dotace proti státní dotaci, zemědělci budou muset alej respektovat, jinak zaplatí škody které způsobí ;-)
25.2.2014 09:01 vložil R V
Typický přístup dotačních jako zemědělců...

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.