17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

ŘÍJE 2012 v Topolčiankách
ŘÍJE 2012 v Topolčiankách
vloženo: 17.10.2012 09:07
autor: Libor Kříž

úlovky (svět)

Jelen Polsko
Jelen Polsko
vloženo: 16.2.2012 20:01
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

Kmotřičky  ...+1
Kmotřičky ...+1
vloženo: 23.2.2012 21:53
autor: Vít Hlavica

zvěř v přírodě

Blízká setkání 3
Blízká setkání 3
vloženo: 24.3.2019 16:48
autor: Pavel Komárek

zbraně

Komplet
Komplet
vloženo: 22.2.2014 11:28
autor: Děda z lesa

fotopast

...
...
vloženo: 6.5.2018 07:41
autor: Jaroslav Richter

myslivecké umění

Pod lonsku urodu srncu
Pod lonsku urodu srncu
vloženo: 29.1.2018 07:12
autor: martin pavka
Statistika
  • 243636 fotek (7 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9797 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760963 komentářů fotek (9 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362771 hlasování fotek (48 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39911 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 6 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Včera se zas zadařilo...

Včera mě to po prácí táhlo do lesa o trochu víc než jindy, a atak po příchodu domů jsem to jen tak lehce nadhodil... No odpovědí bylo klasické zabručení,, Tak si běž" no na to jsem čekal, rychle kulovnici něco málo k snědku a hurá do lesa. Mířím na kazatelnu u řepky, je sice těsně prěd devátou, ale říkam si, že snad není pozdě. Po cestě potkávám srnce, ročka vidláčka se slechama, a srnu s dvojčaty. Po příchodu na kazetelnu svádím úspěšný souboj se sršním osazenstvem, které si kazetelnu, za dobu mé nepřítomnosti, přísvojilo. Konečne se uvelebuji a užívám si pomalu přicházejici noc, krásně svítící půlměsíc a koncert cvrčků to vše umocnujě. %Cas pomalu běžo a zatim je klid. Najednou moji pozarnost upoutáva zvuk podobny kviknutí a nebo to mohla být sova, ale ne, tentokrát dlouhé zakvičení mi dáva najevo, kdože se to blíží... kulovni jde rychle na svou podlozku do okýnka už jen čekam kde se objeví. A už slyším šustit travinu a vidím rychle se přibližující tmavé stíny. Po příchodu na krmeliště se pouští do kukuřičky a já kontroluji jestli s nima nejsou malá selátka. po chvíli jsem si jistý , že se jedná o skupinu lončáků, a tak vybírám jedno, které stojí osamotě na pravé straně a už cvrččí koncert přerušuje moje 270tka. Po ráně jasně slyším úhoz kula a potom už jen vzdalující se prasatka. No a po 10 minutách uz stojím nad uloveným lončákem, který po vysoké ráne zůstal v ohni... Stříleno ve 23.10 na 40 metrů na krmelišti u řepky.
vložil: Trautenberg
vloženo: 9.7.2011 19:03
zobrazeno: 3343x
hodnocení: 18 hlasů



Komentáře:

21.7.2011 11:30 vložil Milan Polepil
Lovu zdar!
11.7.2011 20:05 vložil Erika Doležalová
Lovu zdar!
10.7.2011 16:38 vložil Petr Rejl
Lovu Zdar,teda tobě se daří a netrap mladou doma trošku se ji věnuj:)
10.7.2011 13:08 vložil Fergus
Lovu Zdar,,
10.7.2011 11:55 vložil Zdenek Š v o m a
Tak tak 270tka ta platí.Lovu zdar!
10.7.2011 07:50 vložil Josef Vršan
Lovu zdar - jen ať se daří dál
9.7.2011 20:32 vložil Pavel Hruby
Lovu Zdar Trautenbergu,dobrý lov.Ať se daří i nadále

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.