17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Podhorský král. č. 3.   17.10.2019
Podhorský král. č. 3. 17.10.2019
vloženo: 21.10.2020 07:50
autor: Ivo Lajčok

úlovky (svět)

Raritka z Maďarska
Raritka z Maďarska
vloženo: 21.6.2012 10:28
autor: Vojtěch Bednařík

trofeje

Lednový
Lednový
vloženo: 13.1.2018 18:43
autor: Jiří Netík

zvěř v přírodě

Selátka
Selátka
vloženo: 22.3.2019 08:24
autor: Děda z lesa

zbraně

Pažby na kulovnice CZ (řezby,šelak)
Pažby na kulovnice CZ (řezby,šelak)
vloženo: 18.1.2018 10:25
autor: jirka krbeček

fotopast

čuník
čuník
vloženo: 8.6.2013 08:13
autor: micinka

myslivecké umění

farbiar
farbiar
vloženo: 9.1.2012 16:00
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243686 fotek (6 dnes)
  • 8553 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761025 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363073 hlasování fotek (30 dnes)
  • 57305 hlasování videí (1 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 8 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Po úspěšném lovu

Rok 1954, dvůr hájovny.
vložil: Jindřiška Padalíková
vloženo: 6.1.2013 11:03
zobrazeno: 2934x
hodnocení: 25 hlasů



Komentáře:

18.3.2015 17:20 vložil dusan kacerek
Nádherná fota!!!
11.1.2013 01:34 vložil ooo
Jindrisko,neni co vysvetlovat!Komentare a nazory nejsou vubec dulezite.Je to Vas "poklad" a na tom zalezi.Vase stare fotografie jiste potesi kazdeho bez rozdilu veku.TEMPORA MANATUR.V.JANDA
10.1.2013 21:29 vložil Jindřiška Padalíková
Pánové, je to kdysi vyfoceno dobře, negativ není otočený. Vím to zcela přesně - nejen podle knoflíků, ale dvůr na hájence mám v živé paměti - od králíkárny vlevo stával dřevník (kůlna na dříví)!! A proč úlovek leží na levé straně, to nevím, asi to naši předkové neřešili nebo porušovali, nevím. Hold,nemám se již koho zeptat. :-( Ale i tak jsem ráda,co mně tatínek zanechal,a že se tím můžu pochlubit.Tatínek sepsal i kroniku, kde mj.popisuje,jak probíhala služba, hony, naháňky jeho otce (také hajný)i svoje zážitky.
8.1.2013 21:24 vložil Jiří Lengyel,starší
Petře,i když máš pravdu,jak říkáš,fotka je hezká.....
7.1.2013 22:17 vložil Petr Tůma
Zajímavá diskuze, nerad bych byl označován za kritika historie ale dle mého názoru při otočení negativu, by byly i ostatní předměty na fotografii naopak, (např. knoflíky na všech uniformách jsou na pravé straně obleků)a i na své uniformě mám knoflíky vpravo... Tak nevím, každopádně pěkná fotka...
7.1.2013 21:47 vložil Karel B. Venzara
Václave, i já musím konstatovat, že jde pouze o postřehnutí anomálie, která byla hned v daném příspěvku uvedena na pravou míru. Ani Jířího ani mne nelze ze šťourání obviňovat všicni vědí, že to totiž není náš styl :-)
6.1.2013 19:31 vložil Jiří Lengyel,starší
Pane Janda,já se také kochám při prohlížení takových vzácných fotografií,jsem dalek toho,abych kritizoval,jen jsem konstatoval i Jindřiška to jako kritiku určitě nebere,jen více takových fotografií,pro nás dříve narozené je to balzám na duši :-))
6.1.2013 16:23 vložil ooo
Jindrisko,moc krasne fotky,jen skoda ze jsou tu zase"levobocaci".Rad se na takoveto fotky v tichosti a respektem a nostalgii podivam.Doba davno zasla tak proc stourat,staci se jen pokochat.Zdravi V.Janda.
6.1.2013 16:04 vložil Karel B. Venzara
Učitě otočený ngativ, při focení takovéto trofeje by asi tito zkužení lesníci nepoložili zvěř na levý bok ...
6.1.2013 12:21 vložil Jindřiška Padalíková
Pane Lengyel, také si to myslím, v té době vlastnil foťák jen jejich ředitel LZ ing.B.Lošťák (m.j.úspěšný fotolovec a autor několika knih),asi to i fotil.
6.1.2013 12:19 vložil Lubomír Prokeš
Krásné fotky Jindřiško, při nich se dobře vzpomíná 1****
6.1.2013 12:00 vložil Jiří Lengyel,starší
1***( v tomto případě byl otočený negativ,že?)

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.