17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Liška
Liška
vloženo: 18.1.2015 06:44
autor: Josef Vršan

úlovky (svět)

Lovíme v Madarsku
Lovíme v Madarsku
vloženo: 20.6.2020 20:42
autor: Július Zsigarcsik

trofeje

Rarita
Rarita
vloženo: 13.9.2016 15:14
autor: Martin Kronus

zvěř v přírodě

Bachyně
Bachyně
vloženo: 26.4.2016 19:18
autor: Martin Žatka

zbraně

Moje babky z Ferlachu
Moje babky z Ferlachu
vloženo: 13.1.2017 14:42
autor: jan koštoval

fotopast

**
**
vloženo: 30.1.2015 11:13
autor: Ladislav Mlynský

myslivecké umění

jeleň...
jeleň...
vloženo: 8.1.2013 16:03
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243698 fotek (4 dnes)
  • 8554 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761028 komentářů fotek (3 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363125 hlasování fotek (48 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 11 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Atos ze Sloupnických lesů

7.měs.štěňe , nejmladší krev naší smečky ....
vložil: Milda Hájek
vloženo: 8.12.2011 13:26
zobrazeno: 2391x
hodnocení: 3 hlasů



Komentáře:

9.12.2011 22:22 vložil David Jirgala
Pane Hájek děkuji za odpověd. Ať se daří v chovu...
9.12.2011 22:21 vložil David Jirgala
Sem rád že ses zasmál.. Já to myslel tak že Knollovu školu znám, tak se ptám z jaké je to matky. Jestli ji osobně neznám... Moc sem nepochopil ten humor
9.12.2011 14:29 vložil Ondřej Giecek
Nemyslím to nijak zle a aini nemám v úmyslu si rypnout, ale rozesmála mě věta (z jaké matky to je?) no přece z jeho matky :-). Davide nic ve zlém, jen mě ta věta pobavila. 1*.
9.12.2011 10:24 vložil Milda Hájek
Matka je Lady z Knolovy školy. ....a pro ty dva ve při ( zdůrazňuji ve-při , ne vepři:) - černý bělouše vodím už cca 11let,odchoval jsem dva vrhy štěňat a někteří jedinci mají hodně z pointrů.Jeden pes z mojí stanice dostal v.d. na výstavě za pointrovskou hlavu,jestli najdu foto , tak to sem pověsím.
9.12.2011 08:35 vložil David Jirgala
Z jaké matky to je?
8.12.2011 22:01 vložil Ondřej Procházka
Aleš Ševčík: viděl a na téhle fotce mi ho připomíná. Nevím, jestli je to nějakým úhlem vyfocení neboco, ale podle mordy jsem tipl pointera, no. Snad se zase tolik nestalo, nikomu jsem to necpal, poděkoval jsem za info a svět se točí dál.
8.12.2011 18:37 vložil Ales Sevcik
Pro pana Prochazku videl ste uz nekdyhlavu Pointra tek tekto rozhodne nevypada
8.12.2011 15:26 vložil Ondřej Procházka
Zdálo se mi to na pointra podle mordy a tak nějak celkově. NKO bych netipl. Každopádně díky.
8.12.2011 15:23 vložil Milda Hájek
Je to NKO černý bělouš , ale na vzniku této barvy se kdysi pointer podílel. ...., kolemjdoucí mi ale říkají jak mám pěknýho dalmatina :o))))))Mamka je z Knolovy školy, taťka od Nezdického potoka.
8.12.2011 15:16 vložil Ales Sevcik
Jestly se nemylim tak je to NKO pointer vypada janak
8.12.2011 15:05 vložil Ondřej Procházka
Nepovažuju se nějakého obzvláštního znalce psů, ale není to štěně pointra?
8.12.2011 14:52 vložil David Jirgala
NKO nebo Auverský ohař..?

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.