17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Životní srnec
Životní srnec
vloženo: 12.8.2015 08:34
autor:

úlovky (svět)

Rakousko Mörzelspitze
Rakousko Mörzelspitze
vloženo: 24.10.2015 09:14
autor: Hofmeister Jan

trofeje

Srnec
Srnec
vloženo: 18.7.2015 06:18
autor: Josef Vršan

zvěř v přírodě

...
...
vloženo: 18.4.2014 17:54
autor: Marek Drha

zbraně

Kdo ho chce?
Kdo ho chce?
vloženo: 24.10.2015 22:52
autor: Karel Obrtál

fotopast

***
***
vloženo: 29.1.2015 07:34
autor: Ladislav Mlynský

myslivecké umění

vlk
vlk
vloženo: 27.2.2018 18:54
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243702 fotek (8 dnes)
  • 8555 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9802 inzerátů (4 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761028 komentářů fotek (3 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363161 hlasování fotek (84 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 6 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Samuraj - pro Jirku Netíka

My doma dnes po myslivecku vařili, samuraj ze srnčích jater. Oběd zadarmo, směs na samuraj jsme dělali loni po bohaté úrodě paprik, rajčat a cibule a srnčí játra se našla v mrazáku. Lovu zdar a dobrou chuť!
vložil: Kamil Plíšek
vloženo: 5.4.2020 19:52
zobrazeno: 3078x
hodnocení: 23 hlasů



Komentáře:

7.4.2020 06:59 vložil Drahoš Hikl
Dík za recept,vyzkoušíme.1*
6.4.2020 21:24 vložil Blanka Klatovská
Nejen Tobě Jiří.
6.4.2020 20:44 vložil Jiří Netík
Kamile dííík! Jeden náš významný host by řekl "To je žrádlo!" Už se mně sbíhají sliny. 1*****
6.4.2020 18:15 vložil Antonín Polách
Ale ta šťáva k tomu....Nebo je to rosé?
6.4.2020 17:16 vložil Vlasta Szo"keová
Díky za recept 1****
6.4.2020 08:59 vložil Lubomír Prokeš
1****
6.4.2020 08:47 vložil Kamil Plíšek
Recept: Játra se nakrájí na nudličky, opečou se zprudka na oleji, aby se zatáhla, opepří se, přidá se sladká paprika a celé se to zalije připravenou směsí se zavařených paprik, samozřejmě pálivých. Kdo nemá rád pálivé, dá obyčejné zavařené papriky. Lehce zalít masovým vývarem, kdo nemá, zalije vodou a přidá kostku Masoxu. Lehce pokapat sojovou omáčkou. Pak se to přiklopí a nechá dusit. Až to celé změkne, přidáme rajčatový protlak, v horším případě kečup. Poté přidáme buď domácí česnekovou pastu, kdo nemá, přidá rozmačkané stroužky. Až jsou játra poloměkká, přidá se nakrájená cibule a lehce se to osolí. Nezapomeňte hlídat a průběžně míchat, ať se Vám to nepřipálí! Dobrou chuť!
6.4.2020 08:02 vložil Jaroslav Novotný
To nevypadá vůbec špatně,dal bych si taky.
5.4.2020 22:14 vložil František Mlčoch
U nás doma se v souvislosti s pálivým jídlem už dávno vžilo heslo - Kamil by si přisypal!!!!!
5.4.2020 21:39 vložil Radek Dlouhý
Dobrota.
5.4.2020 20:59 vložil Roman Macho
No nádhera...
5.4.2020 20:36 vložil František Mlčoch
1*!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.