17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

král
král
vloženo: 27.11.2017 18:29
autor: Jan Pavlík

úlovky (svět)

Barevná Kanada
Barevná Kanada
vloženo: 23.2.2015 08:08
autor: Děda z lesa

trofeje

Můj životní srnec
Můj životní srnec
vloženo: 15.5.2012 21:53
autor: Antonín Trubačík

zvěř v přírodě

u kořisti 3
u kořisti 3
vloženo: 30.3.2013 11:06
autor: Marek Drha

zbraně

Luxus!
Luxus!
vloženo: 20.2.2012 16:53
autor: Michal Jaroš

fotopast

okolo polnoci-to je jeho čas.....
okolo polnoci-to je jeho čas.....
vloženo: 10.12.2019 13:23
autor: pali1

myslivecké umění

Muflón
Muflón
vloženo: 8.2.2019 17:38
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243715 fotek (12 dnes)
  • 8557 videí (2 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9797 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761031 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363230 hlasování fotek (51 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39919 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 16 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

ze šoulačky, bratrance.....

vložil: marcela boulova
vloženo: 16.8.2011 21:27
zobrazeno: 3417x
hodnocení: 0 hlasů



Komentáře:

19.8.2011 22:21 vložil Jiří Lengyel,starší
Jirko,již nepíši pane Jáchim,to je slovo"do pranice",jsi první,kdo uznal veřejně svoji chybu.Mám radost o to větší,že jsi mladý myslivec a že se snažíš se ještě něčemu přiučit.Věř,že většina z nás,kteří měli i negativní připomínky,to mysleli většinou dobře,naše myslivost prochází složitým obdobím,proto tím více bychom měli alespoň dbát na dodržování českých mysliveckých tradic.Sám vidíš na těchto stránkách,že někoho již obtěžuje-pravý bok-levý bok,zálomek-úlomek.Myslivcem se nikdo nestane tím,že složí zkoušky,myslivec se učí celý život(pokud chce)Lovcem se člověk stane snadno,střílet se naučí také,ale Myslivec,to je již slovo,škoda,že někteří z nás již vše ví a všude byli a potom i dobře myšlené připomínky si berou jako,div ne jako útok na svoji osobu.Nemělo by přeci cenu,abychom nekriticky stále jen psali od zhora dolů-Lovu zdar,jen tak dál.Já sám se velice rád podívám na úlovky,pokud jsou"na výši",a věř,že nezávidím,nalovil jsem se tolik,že závist je mě cizí.Přeji Ti,abys svůj myslivecký život prožil v radosti,přeji vše dobré....
19.8.2011 20:36 vložil marcela boulova
dobry den pane Lengyel , omlouvam se vsem sem začatečník , dám na vase slova a priste se budu snazit dat lepsi fota :D
18.8.2011 23:13 vložil Jiří Lengyel,starší
Tak pane Jáchym,viděl jsem zde již několik stovek fotografií,ale Vaše,to je něco nevídaného.Vám totiž nic neříkají myslivecké tradice a vše co k nim patří,není nic platné,že máte přímluvce,který Vaše fopa omlouvá vším možným.Navíc,ještě neuznáte výhrady kolegů,své hrubé nedostatky si sám zdůvodníte-jsou to rejpalci.Víte,každý může chybovat,je to lidské,ale dát sem tři fotky a jedna horší než druhá....polepšete se
18.8.2011 21:43 vložil marcela boulova
vy ste opravdu rejpalci!!! na dvorku můžeš našoulat možná tak ty prase :D
17.8.2011 12:43 vložil Jiří Břeň
Kam ta naše Myslivost spěje? To ho bratranec našoulal na dvorku? Myslivecké tradice ,a vůbec pocta ulovené zvěři ??? Jinak Lovu Zdar

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.