17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

První daněk mé přítelkyně
První daněk mé přítelkyně
vloženo: 2.10.2015 23:01
autor: Stanislav Hnátek

úlovky (svět)

Prvý medveď sezóny
Prvý medveď sezóny
vloženo: 17.9.2018 06:58
autor: mirojevo

trofeje

Zadařilo se
Zadařilo se
vloženo: 5.10.2019 19:38
autor: Jiří Netík

zvěř v přírodě

Drbání je nutnost
Drbání je nutnost
vloženo: 2.2.2020 09:34
autor: Děda z lesa

zbraně

Lancasterka
Lancasterka
vloženo: 7.9.2012 10:25
autor: Petr Staněk

fotopast

Rys
Rys
vloženo: 6.2.2012 07:57
autor: Vladimír Zach

myslivecké umění

Autor neznámý I.
Autor neznámý I.
vloženo: 14.1.2017 13:48
autor: Jindřiška Padalíková
Statistika
  • 243664 fotek (13 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9797 inzerátů (7 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760997 komentářů fotek (12 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362922 hlasování fotek (60 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 8 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Tak už je doma

Je to fenečka ABJ - Sára, nejprve výběr, a potom seznámení s Gastonem doma. Včera jsme si ji přivezli domů.
vložil: Josef Vršan
vloženo: 12.5.2014 05:59
zobrazeno: 4949x
hodnocení: 48 hlasů



Komentáře:

21.5.2014 13:58 vložil Martin Vojtěch
Moc pěkná! Ať Vám dělá radost!
19.5.2014 16:56 vložil Jiří Janda
:-)
14.5.2014 21:42 vložil Jaroslav chochola
Určitě to bude super pomocnice. Proč fenečku, většina pejskařů má jen jedno pohlaví, ptám se ze zvědavosti.
14.5.2014 13:04 vložil Branislav Lukáč
Nech sa vydarí
13.5.2014 19:51 vložil Marta Kunešová
Ať Vám dělá jen radost!!!
13.5.2014 16:13 vložil Jakub Rybár
Do budoucna nás čeká jistě mnoho pěkných fotek, na kterých uvidíme jak se vám daří!
13.5.2014 09:53 vložil Jaroslav Dostál
Přeji mnoho pěkných, nejen loveckých zážitků s fenečkou.
13.5.2014 06:41 vložil Josef Vršan
Chovná stanice z Tisové, p.Liebich Viktor.
12.5.2014 22:54 vložil Irena Procházková
Je,je ta je krásná ať ti Pepo dělá radost 1****
12.5.2014 21:51 vložil Karel Poledník
Pepo, ať dělá jen samou radost. Gaston jí pomůže
12.5.2014 14:16 vložil Vlastimil Pavlíček
Paráda !!! Fešanda !
12.5.2014 14:06 vložil Arnošt Bárta
Pane Vršan gratuluji ke krásné nové pomocnici. Mohu se zeptat na název chovné stanice ze které ji máte?
12.5.2014 12:58 vložil Lubomír Černý
Ať Vám dělá jenom radost,je krásná..
12.5.2014 11:30 vložil Veronika Machová
Pane Vršan,přeji ať Vám i Gastonovi z ní vyroste zdatný pomocník! PS: Zrovna včera jsem tu koukala na fotky a přemýšlela,kdy nám ji asi ukážete... :-))
12.5.2014 10:13 vložil Miroslav Franěk
Pepo ,tak ať roste k vaší radosti! 1**
12.5.2014 10:09 vložil Jaroslav Vlosovský
Pepíku u tebe ji bude dobře. pan profesor Gaston a ty ji naučíte vše,co dobrý pes potřebuje znát. Tak ať máte z ní jenom radost...1*
12.5.2014 08:21 vložil Milan Jirmann
Tak ať roste a dělá Vám jenom radost. LOVU ZDAR!!!
12.5.2014 08:19 vložil Lubomír Prokeš
Tak ať se jí i Vám daří. Určitě se Ti z ní podaří vychovat zdatnou pomocnici. 1****

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.