17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Zima 2014/15
Zima 2014/15
vloženo: 23.3.2015 21:51
autor: josef stoklasa

úlovky (svět)

Lovu zdar
Lovu zdar
vloženo: 7.6.2018 12:43
autor: Michal / admin /

trofeje

Kamarádův raritní
Kamarádův raritní
vloženo: 27.7.2016 15:40
autor: karel marek

zvěř v přírodě

...
...
vloženo: 16.1.2013 13:07
autor: Marek Drha

zbraně

Nůž rytý na zakázku II.
Nůž rytý na zakázku II.
vloženo: 12.2.2015 14:11
autor: Petra Hanzlíková

fotopast

Opatrná
Opatrná
vloženo: 5.6.2016 15:04
autor: Kamil Špaček

myslivecké umění

Dárek
Dárek
vloženo: 23.3.2020 09:23
autor: Jindřiška Padalíková
Statistika
  • 243702 fotek (8 dnes)
  • 8555 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9802 inzerátů (4 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761028 komentářů fotek (3 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363160 hlasování fotek (83 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 8 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Detail zranění

K tomu není co dodat...
vložil: ales lipold
vloženo: 23.11.2011 19:39
zobrazeno: 4346x
hodnocení: 8 hlasů



Komentáře:

24.11.2011 17:11 vložil František Vepřek
smutná fotka, černá zvěř je opravdu rytířská. Lovu Zdar
24.11.2011 14:01 vložil Jaroslav Novák
Pánové, v příspěvku Jiřího Lengyela vidím skrytou narážku na mou fotku srnce střeleného na krk a na diskusi na to navazující. Ještě jednou opakuji, že jsem si byl ránou zcela jist a také to tak dopadlo. Srnec v lánu ani jinak ulovit nešel. Ostatně nejsem zvyklý ma to, aby mi zvěř po ráně odcházela, resp. aby nezůstávala v ohni. Jinak vůbec si netroufám usuzovat, jak nešťastný kus černé k této, pravděpodobně střelné ráně přišel. Nicméně velice často slyším z mnohých úst doporučení střílet zejm. na hromadách zvěř stojící v zákrytu!!! Další skupina myslivců toto sice cíleně nědělá, ale také si nedělá hlavu s tím, pokud by se nějaká zvěř do zákratu dostala. Osobně bych nic takového neudělal a vyzývám ke stejnému postoji i případné ostatní.
24.11.2011 10:55 vložil Jindřich Hrbáč
Pánove jak můžete vědět že po tomto seleti bylo střileno na ouško a ne třeba na naháňce. Jinak střelci lovu zdar za ukončené trápení.
24.11.2011 10:19 vložil Lubomír Prokeš
Lovu zdar!!!Za ukončení trápení 1****
23.11.2011 22:44 vložil Pavel Hruby
Bohužel,neustále je mezi náma spousta lovců,co upřednostňují ránu na hlavu a krk.Pak to takhle podobně dopadá.Ale může to být i z naháňky.Těžko říct,hlavně,že už má sele klid.Lovci Lovu Zdar!!!!!Zodpovědný odlov.
23.11.2011 21:17 vložil Jiří Lengyel,starší
Není to tak dlouho,co jsme zde diskutovali o myslivecké ráně.Díky Bohu,byla zde většina těch, kteří ránu na hlavu nebo na"ouško" odsoudili,ale byli zde i takoví,kteří si byli tak jistí se svým střeleckým uměním,že tyto rány obhajovali.(viz rána na krk)Žádná jiná zvěř by nepřežila takovéto zranění,jen černá,to ale neznamená,že by necítila bolest.V takovém to případě žádná omluva pro střelce neexistuje,hrozné......
23.11.2011 20:35 vložil ing.Karel Rait
Ještě jednou gratulace k ukončenému trápení!Jinak na omluvu střelce: tyhle postřely se velmi svízelně dohledávají,vím to z vlastní zkušenosti jak s dohledávkou,tak dostřelem.Podobně postřelený kus zaživa hnijící jsem objevil zcela náhodně cca 10 km od nástřelu ve velmi členitém terénu 3 den po poranění.Byl to děs,místně příslušný lesník se u toho pozvracel!
23.11.2011 19:50 vložil ales lipold
To teda musel.Zranění bylo staré asi tak 3 týdny. Nejhorší je,že někteří z nás,se nesnaží postřelenou zvěř dohledat.A pak to takhle dopadá.
23.11.2011 19:50 vložil Přemek Majer
Pro něj vysvobození a lovci lovu zdar
23.11.2011 19:43 vložil František Zapalač
Chudák malá musel dost trpět!Atobě lovu zdar za ukončení trápení!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.