17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

prasátko
prasátko
vloženo: 28.1.2014 16:44
autor: Michal

úlovky (svět)

Losy z Kamčatky
Losy z Kamčatky
vloženo: 24.3.2013 06:32
autor: mirojevo

trofeje

Úhyn při souboji
Úhyn při souboji
vloženo: 25.1.2020 09:35
autor: Děda z lesa

zvěř v přírodě

***
***
vloženo: 14.2.2017 03:57
autor: Jaroslav Vlosovský

zbraně

Výroba celého nového kohoutu s hlavou kozorožce, moje práce.
Výroba celého nového kohoutu s hlavou kozorožce, moje práce.
vloženo: 27.9.2019 20:23
autor: Stanislav Satoria

fotopast

...
...
vloženo: 26.2.2018 17:48
autor: Michal Sedlář

myslivecké umění

vlk
vlk
vloženo: 27.2.2018 18:54
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243634 fotek (5 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760963 komentářů fotek (9 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362765 hlasování fotek (42 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39911 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 10 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Lovecký víkend

vložil: Vojtěch Bednařík
vloženo: 30.6.2014 21:59
zobrazeno: 3993x
hodnocení: 37 hlasů



Komentáře:

3.7.2014 21:10 vložil Vojtěch Bednařík
Samozvané myslivce, kteří posoudí věk srnce podle fotografie a odhadnou přesně věk by měli zaměstnat do přírodovědného ústavu na Karlově Univerzitě. Příští týden jedeme obodovat a posoudit věk srnců do honitby LČR, kde jsme lovili. Zveřejníme chytrákům, kteří zde píšou negativní názory, jak tomu je... Lesu a myslivosti Zdar Vojtěch Bednařík s přáteli Zeleného údolí.
3.7.2014 09:38 vložil Jiří Lengyel,starší
Jirka Hanys-souhlas(když již leží tak jsou samozřejmě lovní)
2.7.2014 21:42 vložil jirka hanys
Já bych jim tipoval 3 maximálně 4 roky.Tím neříkám že nejsou lovní.Lovu
2.7.2014 15:02 vložil Vojtěch Bednařík
dva jsou 5-letí a jeden má 6 tak nevím co řešíte
2.7.2014 07:28 vložil Jan Slavětínský
Kdo je trochu myslivec a praktik, tak se podívá a vidí. U nás v okolí takto loví v jedné "přeplacené" podnikatelské honitbě. Tam už 16.5. ráno z každého žebříku visely gumovky ,padaly rány a na výřadu byli podobní srnci. V jejich očích jsou okolní myslivci jen pitomci... Tak promiň kolego.
1.7.2014 23:35 vložil Milan Ječný
Lovu zdar.
1.7.2014 23:29 vložil petr vesely
LOVU ZDAR! Moc pěkná fotka.
1.7.2014 22:26 vložil Masaj
Lovu Zdar! Takhle pěkných fotek tu bohužel moc není...
1.7.2014 18:29 vložil Blanka Klatovská
Lovu zdar.
1.7.2014 15:25 vložil Vojtěch Bednařík
Lovu zdar hoši!! Pro hloupého Janka: 3 lidi, 3 průběrní srnci...
1.7.2014 14:41 vložil Ladislav Stašek
Lovu zdar!
1.7.2014 14:37 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
1.7.2014 13:42 vložil Jan Slavětínský
Tak si říkám,buď sanitární odlov nebo co vylezlo lehlo. Nepřipadá mi to na průběrné srnce ani na staré trofejové. Řekl bych samý "červený". Lovu zdar, ale u nás by si hospodář musel dát tabletku pod jazyk.
1.7.2014 08:20 vložil Petr Gogolka
Lovu zdar !
1.7.2014 06:09 vložil Josef Vršan
Lovu zdar
30.6.2014 22:58 vložil Petr Bromek
podařena fotka, a lovu zdar panove
30.6.2014 22:08 vložil Zbyněk Oliva
Lovu zdar!
30.6.2014 22:04 vložil Pilch Ladislav
Tak víkend se Vám pánove parádně vydařil. Přeji všem třem upřímne LOVU Zdar!!! Paráda 1+

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.