17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Kńour MS Libinsko ze dne 27.9.2017
Kńour MS Libinsko ze dne 27.9.2017
vloženo: 30.9.2017 17:02
autor: Arnošt Včelař

úlovky (svět)

Lovíme v Madarsku
Lovíme v Madarsku
vloženo: 20.6.2020 20:42
autor: Július Zsigarcsik

trofeje

***
***
vloženo: 6.4.2015 01:01
autor: Jaroslav Vlosovský

zvěř v přírodě

Černí rytíři
Černí rytíři
vloženo: 4.2.2013 14:59
autor: Roman Těšínský

zbraně

Také historie
Také historie
vloženo: 14.2.2017 13:47
autor: Václav Myslivec

fotopast

***
***
vloženo: 29.1.2015 07:34
autor: Ladislav Mlynský

myslivecké umění

sv.Hubert
sv.Hubert
vloženo: 23.4.2020 13:24
autor: Carpin
Statistika
  • 243648 fotek (11 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (14 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362844 hlasování fotek (48 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39913 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 9 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

????

vložil: ladislavkohousek
vloženo: 4.4.2012 18:50
zobrazeno: 3286x
hodnocení: 8 hlasů



Komentáře:

16.4.2012 23:50 vložil ladislavkohousek
Ten kdo to vzal jako podvádzanie, tomu se samozřejmně omlouvám.
11.4.2012 08:33 vložil Tomáš Palička
Vždyť jsem psal,že pamatují Černobyl.
8.4.2012 00:46 vložil Štefan
Za to sa mušíš omluvit to je podvádzanie.
8.4.2012 00:41 vložil Štefan
Tak dobre dostal si ma kamufláš ale to potom není správný ked deláš kamufláže.
8.4.2012 00:12 vložil Milan Ječný
Tak kamaráde,do tebe bych to neřek,že by si nás takhle zkoušel.
6.4.2012 21:40 vložil ladislavkohousek
Přátelé, tak to hnízdo je taková jako kamufláž.Vajíčka,tak jak někteří z Vás poznali,jsou slepičí.Snesla je červená TETRA která má již takový slepičí důchodový věk,ale stále nese.Obsah vajíček je v pohodě ale ta skořápka je trochu hrbolatá.Děkuji za příspěvky a všem přeji VESELÉ VELIKONOCE.
6.4.2012 21:34 vložil Jiří Pospíšil
Tak asi 4 x postřepek,vajíčko v bláně bes skořápky.
6.4.2012 12:56 vložil Josef Hanzlík
Slepičí s křečákama!
6.4.2012 10:17 vložil Michal Bobot
slepičí
6.4.2012 08:48 vložil Jiří Pospíšil
Tak Láďo kápni božskou,opravdu nevíme.
5.4.2012 17:26 vložil embrus video
Netopýr,už vidím křídla :o)
5.4.2012 16:21 vložil David Jirgala
Já bych v tom těžkou záhadu neřešil. Normální vajíčka od slepice :-)))
5.4.2012 16:11 vložil Corvus Corax
Nějaké info by nebylo? Co by mohlo vést k vyřešení záhady hlavolamu? :-)
5.4.2012 15:52 vložil Štefan
ja myslím že to je v prírode ale čo neviem.
5.4.2012 12:36 vložil Daniel Donaťák
To nějakému ogarovi uřezali gule. Nejsou to od Topolánka ???
4.4.2012 22:37 vložil Jiří Lengyel,starší
7x1*
4.4.2012 22:35 vložil Pavel Kesler
no jestli nejsou předvelikonoční, tak z toho budou asi vetřelci . :-))))
4.4.2012 20:21 vložil Zdenek Š v o m a
Ptakopysk??? :-)
4.4.2012 20:17 vložil Tomáš Palička
Vyměň slepice už jsou staré, nebo jsou z Černobylu za to bych ti 4 kačky nedal.
4.4.2012 20:12 vložil Michal Pastyřík
Že by slučí?
4.4.2012 19:58 vložil Lukáš Kraus
:D
4.4.2012 19:43 vložil Patrik Falešník
7x4=28 Kč v hnízdě :))
4.4.2012 19:14 vložil Jiří Lengyel,starší
:-))
4.4.2012 19:05 vložil Jindřich Drahokoupil
čtyři :D
4.4.2012 18:59 vložil jirka hanys
Vajíčka.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.