17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

dnešní vycházka
dnešní vycházka
vloženo: 1.11.2015 17:16
autor:

úlovky (svět)

Jelen Polsko
Jelen Polsko
vloženo: 16.2.2012 20:01
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

Pan Zub
Pan Zub
vloženo: 2.4.2018 19:13
autor: punťacák

zvěř v přírodě

Bachyně
Bachyně
vloženo: 26.4.2016 19:18
autor: Martin Žatka

zbraně

Sestřičky
Sestřičky
vloženo: 6.10.2013 15:58
autor: Jan Frank

fotopast

...
...
vloženo: 3.9.2012 14:58
autor: Josef Cimerman

myslivecké umění

Glejt na krále honu
Glejt na krále honu
vloženo: 12.11.2017 08:23
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243686 fotek (6 dnes)
  • 8553 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761024 komentářů fotek (3 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363073 hlasování fotek (30 dnes)
  • 57305 hlasování videí (1 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 5 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

2k1v opět v akci

Včerejší bachynka,cca 60kg,podle úbrusu už něco pamatuje.
vložil: červenka emil
vloženo: 29.11.2013 11:57
zobrazeno: 2748x
hodnocení: 14 hlasů



Komentáře:

30.11.2013 21:48 vložil Radek
já jsem jednou táhl danče na dětských bobech
30.11.2013 09:34 vložil bohuslav šeda
Tak já se také přidám když už i Roman přidal trochou,mého prvního sikáče jsme vezli právě takhle asi 500 m po louce to šlo ale těch 200 m po oračce to byl očistec zmazaný jsme byli od hlavy k patě :-)) pak jsme to náležitě zapili i policajtama co se cestou přichomejtli tady jsou normální nebo byli :-))Takže za mě bod a vyděl jsem to i ve stavebním kolečku no když to jinač nejde...
29.11.2013 18:57 vložil Skrofa
Já také chválím Emila, že v dnešní rozmazlené době nelituje obětovat kapku potu a je šetrný ke krajině (jak napsal Richard). A snad nemusí být ulovená zvěř na pravém boku i po celou dobu transportu. Nebo nevím, co jiného by mohlo být ne té prezentaci hrozné. Asi samotný fakt, že je tam "mrtvé zvíře"? Lovu zdar pane Červenko.
29.11.2013 18:13 vložil Jiří Lengyel,starší
Pan Richard,vlastně máte pravdu......
29.11.2013 17:55 vložil Richard Czech
Pane Lengyel,ve vší ůctě,tato fotka prezentuje přepravu ůlovku z místa lovu.Není ve fotkách ůlovků ,ale v ostatních ,apropo tento způsob dopravy je rozhodně tradičnější a pro terén šetrnější nežli pro kus dojet tereňákem až pod posed tak jak se to zde prezentuje.Takže takto to vidím zase já.Emile Lovu!
29.11.2013 16:49 vložil Jiří Lengyel,starší
I taková doprava je někdy nezbytností,ale dávat sem takovou fotku,no,nevím.....
29.11.2013 16:48 vložil červenka emil
Pro Bohumila Zajíčka,tato fotka není prezentaci úlovku,dokumentuje způsob přepravy úlovku z honitby.Nemám auto ani poněm netoužím.
29.11.2013 16:47 vložil červenka emil
Pro Bohumila Zajíčka,tato fotka není prezentaci úlovku,dokumentuje způsob přepravy úlovku z honitby.Nemám auto ani poněm netoužím.
29.11.2013 14:28 vložil Bohumil Zajíček
nejsem myslivec ale ta prezentace je hrozná...

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.