17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Daněk 2019
Daněk 2019
vloženo: 14.11.2019 13:58
autor: H.J.

úlovky (svět)

Raritné zlato
Raritné zlato
vloženo: 3.5.2017 08:37
autor: NH

trofeje

Letošní srnci
Letošní srnci
vloženo: 10.10.2018 11:26
autor: Petr Waclawek

zvěř v přírodě

...
...
vloženo: 9.10.2012 08:32
autor: Marek Drha

zbraně

V dílně...
V dílně...
vloženo: 8.1.2016 11:48
autor: jirka krbeček

fotopast

Lynx lynx u Kautského
Lynx lynx u Kautského
vloženo: 15.7.2017 21:15
autor: František Bukovský

myslivecké umění

nové
nové
vloženo: 22.1.2015 19:08
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243637 fotek (8 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760968 komentářů fotek (14 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362781 hlasování fotek (58 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39911 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 12 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

LIšče

Včerejší lišče, fena, ulovena včera tj. 31.8.2014 v 19:25 po náhodném setkání při obcházení hranice honitby s Našim novým hostem. Seděla na cestě kousek pod nejvyšším vrcholem Naší honitby (788 m.n.m), než jsem sundal flintu z ramene odběhla a střílel jsem cca na 30m těsně než vběhla do ostružiní. Brok 4,5mm minimag. Dostala na zadní běhy a na měkko. Okamžitě jsem vypustil psa a šel ji dohledat. Pes ji našel asi po 10m, odvolal jsem ho a pokusil se ji dostřelit. Bohužel jsem měl mokré sklo od prodíraní se ostružiním, téměř nic jsem neviděl tak jsem ji nadstřelil. Odběhla asi dalších 15m kde ji zastavil pes, málo co mi došly brokové náboje, pes se už odvolat nedal. Proto jsem se rozhodl dát lišce záraz do srdce, a liščí život vyhasl. Foceno až dnes, domů jsem došli za tmy. Foceno na zahradě, proto bez úlomku a pravý bok by jste určitě vidět nechtěli...
Lovu Zdar a práci ČT zvlášť!!!
vložil: Radek Przybyla
vloženo: 1.9.2014 19:40
zobrazeno: 3099x
hodnocení: 15 hlasů



Komentáře:

4.9.2014 13:03 vložil Erika Doležalová
Tomu rozumím Radku, proto jsem psala, že to obdivuju, protože jsou občas situace, kdy bych to potřebovala (např. kvůli bezpečnému dostřelení apod.) ale bohužel.. :-(
4.9.2014 09:18 vložil Radek Przybyla
Eriko, tihle psi nemají typickou teriérskou povahu. Jsou o hodně klidnější. Samozřejmě se najdou výjimky, které jsou schopny dávit, ale to není můj případ. Já mám rád klidné psy, o které se nemusím moc bát :)
2.9.2014 23:31 vložil ladislavkohousek
Lovu zdar.
2.9.2014 22:39 vložil Milan Ječný
Lovu zdar.
2.9.2014 13:34 vložil Michal Klouda
Lovu Zdar
2.9.2014 13:31 vložil Erika Doležalová
Lovu zdar. Obdivuju to "odvolal jsem psa", to u nás nehrozí :-)))
2.9.2014 08:06 vložil Tomáš Lenhart
Lovu zdar!
2.9.2014 05:04 vložil Josef Vršan
Lovu zdar
2.9.2014 02:49 vložil Jaroslav Vlosovský
Lovu zdar.
1.9.2014 21:03 vložil Drahoš Hikl
Lovu zdar!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.