17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Jelen z letošní říje 2018.
Jelen z letošní říje 2018.
vloženo: 6.11.2018 14:09
autor: Stanislav Hnilica

úlovky (svět)

Letošní říje - Maďarsko
Letošní říje - Maďarsko
vloženo: 3.10.2018 00:42
autor: Tomáš Kraus

trofeje

pan srnec
pan srnec
vloženo: 3.3.2012 13:53
autor: luděk skácel

zvěř v přírodě

V krmelcích si libují
V krmelcích si libují
vloženo: 12.2.2020 09:15
autor: Děda z lesa

zbraně

Komplet
Komplet
vloženo: 22.2.2014 11:28
autor: Děda z lesa

fotopast

***
***
vloženo: 29.1.2015 07:34
autor: Ladislav Mlynský

myslivecké umění

darček pre kamoša..
darček pre kamoša..
vloženo: 3.2.2016 16:29
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243648 fotek (11 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (14 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362844 hlasování fotek (48 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39913 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 8 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Ověření nástřelu kulobrok IŽ94

I po pěti letech variábl Nikon Monarch E a zhruba stovce výstřelů stále v pohodě.Na 50m pod 6 záslepek se vešlo 9zásahů.Zadařily se i soustřely:-)
vložil: Drahoš Hikl
vloženo: 14.3.2020 20:45
zobrazeno: 3538x
hodnocení: 10 hlasů



Komentáře:

7.4.2020 08:30 vložil Roman Vrána
Na IŽ94 je to dostačující, jen mi to přijde na 50m trochu výš než je běžné, na 100m ano, ale na 50 ? Některé rány jsou 7-8cm nad středem, jaký je pak nástřel na 100, 150m?
17.3.2020 11:37 vložil Milan Dejda
Montaze od kozapu jsem zavrhl uz davno,nevim,kde delaji soudruzi chybu,ale osobne jsem s nima mnel jen potize,zacina to nekvalitnima sroubkama a presnost opracovani hruza,radeji si nejakou korunu pridam a mam klid
16.3.2020 23:50 vložil Drahoš Hikl
Teď jsem si všimnul,že jsem počet výstřelů nějak poddimenzoval.Ne stovka,ale zhruba dvoustovka během těch 5let s pevnou montáží, rozloženo střelnice-lov.Před tím byl na rychloupínací od Kozapu,ale začala po třech sezónách zlobit.Takže celkově ten Nikon má za sebou ještě více.To jen abych mu neubral na kvalitě:-))Milane dík.
16.3.2020 17:44 vložil Milan Dejda
Pekny soustrel Drahosi,at se nadale dari a hlavne drzi se nas zdravicko
15.3.2020 08:44 vložil Drahoš Hikl
Franto dík,uvidíme:-)
15.3.2020 08:40 vložil Drahoš Hikl
Tak to se Jardo divím,že nepovolili.Budou toho litovat.Takových střelců co trefí vira:-)) jen houšť,nic lepšiho neexistuje:-(.Se svým uměním bych asi zvládl jen toho, kdo ho v prvopočatku vypustil.Že by toho luskouna?:-))Vir je sviňa,tak přeji dobrou imunitu nejen šedesátníkům:-)
15.3.2020 05:52 vložil Jaroslav Vlosovský
No Drahoši, na něčem ušetřit musíš. Tak ty alespoň na záslepkách...:-))). Ale jinak pěkný soustřel. Včera jsme museli také zavřít střelnici. Nepomohlo ani tvrzení, že ty viry postřílíme :-))).
14.3.2020 22:12 vložil František Mlčoch
Ať Ti to tak chodí stále, Drahošku!!!!
14.3.2020 20:52 vložil Drahoš Hikl
Zajímavost ta,že je v terči 7xSPCE 11.7gr a 2x Norma Vulkán 11.7gr.W308.Selieri ale používám jen na trénink.Tím,že chodí téměř stejně,šetřim peněženku:-))páč střelnici během roku postupně krabičku nechám.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.