17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Jelení říje 2019 Kremnické vrchy Slovensko
Jelení říje 2019 Kremnické vrchy Slovensko
vloženo: 1.10.2019 20:31
autor: Bronislav Malinka

úlovky (svět)

Bezoar Ibex - turecký démon
Bezoar Ibex - turecký démon
vloženo: 6.3.2016 08:07
autor: Radek

trofeje

Srnec
Srnec
vloženo: 2.9.2015 06:28
autor: Josef Vršan

zvěř v přírodě

 studí to !
studí to !
vloženo: 26.1.2013 17:02
autor: Vít Hlavica

zbraně

K jubileu
K jubileu
vloženo: 10.4.2014 22:35
autor: Karel Obrtál

fotopast

okolo polnoci-to je jeho čas.....
okolo polnoci-to je jeho čas.....
vloženo: 10.12.2019 13:23
autor: pali1

myslivecké umění

*
*
vloženo: 15.7.2016 20:17
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243704 fotek (10 dnes)
  • 8555 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (6 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761030 komentářů fotek (5 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363185 hlasování fotek (108 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 8 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

MOK

vložil: Jan Skalický
vloženo: 14.2.2011 14:42
zobrazeno: 1927x
hodnocení: 8 hlasů



Komentáře:

14.2.2011 20:41 vložil David Jirgala
Jo to je vcelku možné že to bude ten třetí =). Jo maďaři dospívají trochu pozdějc. Sám to vidim na své feně. Kdybych měl čas a nebyl na škole přes týden tak du sní znovu na VZ. A ta moje maďarka je též můj první pes a mám snou vlohy a též sem se učil z knížek a z povídaní a také sem dost odkoukal a někdo něco poradil... Jen já už ve věku dva a půl roku měl ty VZ hotový...=) Tak ať se ještě daří a uděláte sní taký takový výsledek...=)
14.2.2011 19:11 vložil Jan Skalický
Je z třetího vrhu...Tedy pokud se nepletu je to Connie tak by to měl být třetí vrh. No po pravdě já jsem z ní byl také mimo. Jelikož je to můj první pes tak začátky byli krušné, hlavně byla hodně hravá. Ale teď tedy se to v ní asi zlomilo a pracuje skvěle. Výcvik dělám podle knížek od starých zkušených kynologů. Já s ní mám jen vlohovky ale letos určitě půjdem na podzimky a chystám se na první výstavu tak uvidíme jak dopadnem. Děkuji Všem za chválu asi jsem tuto fotku měl dát do soutěže :-)
14.2.2011 18:08 vložil Jiří Hajný
Souhlasím s Tondou! ...také hlas :-)
14.2.2011 17:59 vložil Tonda Seman
krásné foto, krásný pes....1..;)
14.2.2011 17:51 vložil David Jirgala
A z jakého vrhu? Já mám unás na vesnici Arga k Lesíkům. škoda pána že si snim nevěděl poradit. Protože vím že jeho bratr Art k Lesíkům byl parádní pracant... Takže ten "náš" Argo nemá ani podzimky v II.ceně a není uchovněnej jinak bych jim kryl,protože i exteriérem je to krásnej pes... Tak jak ta Vaše fenka!
14.2.2011 16:44 vložil Jan Skalický
Ano je to focene v podvečer...Jinak děkuji
14.2.2011 16:01 vložil mira hajek
škoda toho kontrastu (foceno pří západu slunce?) Jinak super fotka.
14.2.2011 15:39 vložil Jan Skalický
2 a půl letá fena Maďarského krátkosrstého ohaře z Táborské chovatelské stanice K Lesíkům...
14.2.2011 15:06 vložil David Jirgala
Co pak to je zač?

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.