17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Podzimní víkend
Podzimní víkend
vloženo: 16.10.2017 09:38
autor: kamil kroutil

úlovky (svět)

Los Kamčatka
Los Kamčatka
vloženo: 30.1.2013 08:10
autor: mirojevo

trofeje

Srnec
Srnec
vloženo: 2.9.2015 06:28
autor: Josef Vršan

zvěř v přírodě

Oboustranné překvapení
Oboustranné překvapení
vloženo: 13.5.2018 06:12
autor: Josef Vršan

zbraně

Nové zapažbení lankasterové jednušky Nowotný,moje práce.
Nové zapažbení lankasterové jednušky Nowotný,moje práce.
vloženo: 27.9.2019 20:25
autor: Stanislav Satoria

fotopast

budúci kráľ...
budúci kráľ...
vloženo: 9.7.2019 12:50
autor: pali1

myslivecké umění

Lipinky-10/95
Lipinky-10/95
vloženo: 23.1.2014 17:13
autor: Jiří Lengyel,starší
Statistika
  • 243664 fotek (13 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (8 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761001 komentářů fotek (16 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362935 hlasování fotek (73 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 12 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

A to ti říkám,ty šesteráky už střílet nesmíš :-)

vložil: Daniel Donaťák
vloženo: 24.7.2011 20:08
zobrazeno: 3617x
hodnocení: 19 hlasů



Komentáře:

3.8.2011 18:25 vložil Jan Z.
D.D. a J.L. - Vrána k vráně sedá .......
3.8.2011 07:01 vložil Miroslav Franěk
Tu poznámku Martina Černého dost nechápu- připadá mi,že autorovi takového jízlivého výroku nic neříká kamarádství a přátelství mezi myslivci.Ato je pro něj veliká škoda ,protože je dobré pár přátel mít(jak se zpívá v jedné písni)!!!
31.7.2011 07:59 vložil jiří marek
Taky bych chtěl mít za přítele tak zkušeného lesáka,to musí být zážitků a předávání zkušeností.
26.7.2011 21:21 vložil Michal Tůma
Ja myslím, že Martin se usmál na Donatáka:)))
26.7.2011 10:42 vložil J. Král
Dane konečně tě někdo sprdnul, myslím pana Lengyela. hehe
26.7.2011 09:04 vložil Martin Keller
To jsou věci.Asi jsem blbec,ale nepochopil jsem Martina Černého.Přátelství a kamarádství se vždy cenilo.Dane dobrá hláška jde vidět ,že nad tutanama máš navrch :-)
25.7.2011 22:33 vložil Tónek
:(
25.7.2011 22:15 vložil Jirka Němec
pane Černý, Vaše poznámka byla zbytečná a urážlivá...... !!!!
25.7.2011 22:07 vložil René Hlaváč
No jo kamarádi kdo žádného přítele nemá,tak potom jen blbě žvaní a uráží ostatní, co přátele mají a přátelství si vážit dokáží.A pan Černý by se měl sám nad sebou zamyslet než něco napíše.
25.7.2011 21:11 vložil Jiří Lengyel,starší
Pane Černý,myslel jsem,že Váš slovní výlev nebudu komentovat,ale protože se to i mě týká,navíc Váš úsměv na poslední příspěvek pana Stejskala musím,ač nerad reagovat-pane Černý,Vy jste zlý člověk!
25.7.2011 20:44 vložil Tónek
:)))
25.7.2011 19:59 vložil Lubomír Stejskal
Poznámku pana M.Č. jsem teda nepobral ...! Asi mu vadí přátelství mezi lidmi, mezi myslivci! Hmmm...!!! To je smutné!
25.7.2011 19:28 vložil Petr Pořádek ml.
:-))))
25.7.2011 19:21 vložil Daniel Donaťák
Martine no a ? Já si ještě k tomu koupil indulónu,aby při tom vlezdop.... nebyl tak velký odpor.
25.7.2011 12:53 vložil Josef Langmajer
:)))*1*
25.7.2011 10:24 vložil Tónek
A vlezdoprdýlkářství je zase tady..1*
24.7.2011 22:06 vložil Lubomír Stejskal
Ani nepravidelný ... :-((( ????

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.