17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Starý jelen ze Slovenska
Starý jelen ze Slovenska
vloženo: 3.10.2014 14:06
autor: Jiří Krupička

úlovky (svět)

Lišák při měsíčku
Lišák při měsíčku
vloženo: 26.2.2013 00:30
autor: Daniel Donaťák

trofeje

Srnec
Srnec
vloženo: 18.7.2015 06:18
autor: Josef Vršan

zvěř v přírodě

Sele
Sele
vloženo: 1.6.2016 08:30
autor: Děda z lesa

zbraně

Bixa Ant.Sodia Ferlach 16/9,3×72R
Bixa Ant.Sodia Ferlach 16/9,3×72R
vloženo: 23.6.2017 08:45
autor: Igor Filo

fotopast

...
...
vloženo: 7.5.2016 16:47
autor: František Popílek

myslivecké umění

Igor Pičulin - Slovinský malíř III.
Igor Pičulin - Slovinský malíř III.
vloženo: 23.7.2020 21:20
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243637 fotek (8 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (5 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760971 komentářů fotek (17 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362796 hlasování fotek (73 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39912 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 13 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Liška z dnešního rána

Toulala se až příliš dlouho okolo naší samoty a dnes její toulky skončily . Tento kalendářní rok osmá a šestá z tohohle pole.
vložil: Josef Langmajer
vloženo: 18.9.2011 08:07
zobrazeno: 3918x
hodnocení: 58 hlasů



Komentáře:

20.9.2011 17:19 vložil Jiří Lengyel,starší
:-)))))!!!
19.9.2011 16:39 vložil Erika Doležalová
Lovu zdar, po předchozím snímku pana Nováka je Vaše prezentace balzámem na myslivcovu duši..
19.9.2011 15:29 vložil J. Král
Lovu zdar. Malej je jistě šikovnej pomocník. Taky jsem nějak takhle začínal. Jen jsem moc kecal, tak jsem nechodil s dědou ale s babi.Ta nelovila, je si chodila sednout na posed, té jsem neměl co splašit. Ať se vám spolu nejen na lovech daří!
19.9.2011 14:33 vložil Terka Apeltová
Pepo, Lovu zdar!!!
18.9.2011 20:54 vložil Josef Novák
Lovu, zacpává si potomek uši nebo ne?
18.9.2011 20:52 vložil Simona Zvonková
Lovu zdar, za chvíli se budou řídit heslem : loví celá rodina :-)))
18.9.2011 17:27 vložil Petr Pořádek ml.
Pěkný. mladej to má už nalajnovaný .-))
18.9.2011 15:02 vložil Josef Langmajer
Všem Lovcův dík!! A děkujeme za komentáře!!
18.9.2011 14:22 vložil petr vesely
LOVU ZDAR! Stále vzpomínám na Tvé poutavé vyprávění na srazu u Jirky.
18.9.2011 13:11 vložil Honza 7x64
Lovu zdar!!!má opravdu pěkně huňatou oháňku.
18.9.2011 13:03 vložil tomas baca
přeji mnoho takových ulovku a jistě už se těšíš až tvé myslivecké robě chodit s flintou . přeji lovu zdar
18.9.2011 12:23 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
18.9.2011 10:42 vložil Jirka Němec
Pepíku LOVU ZDAR.
18.9.2011 10:35 vložil Lubomír Stejskal
Pepíku, kamaráde, LOVU ZDAR! Miláášššek chodí dobře, tak ať se daří! Pozdrav Matymu! 1***
18.9.2011 10:21 vložil Petr Chloupek
Pepo, upřímné Lovu zdar!! :)
18.9.2011 10:05 vložil René Hlaváč
Lovu Zdar!
18.9.2011 09:46 vložil Jakub Hušek
Přeji Lovu zdar! Jakou má krásnou huňatou oháňku.
18.9.2011 08:44 vložil Jaroslav Novák
Lovu zdar! Moc pekna fotka :-)
18.9.2011 08:43 vložil Roman Strnadel
Lovu Zdar..
18.9.2011 08:39 vložil Jiří Novák KL
Oběma lovu zdar a ještě hodně společných zážitků a úlovků vám přeju.
18.9.2011 08:28 vložil Milan Flora
Josef, moc dobrý výčet letos ulovených lišek. Lovu Zdar!!!1*
18.9.2011 08:22 vložil Michal Filip
Lovu Zdar!!!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.