17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Zřejmě nejširší muflon na světě
Zřejmě nejširší muflon na světě
vloženo: 19.3.2015 11:25
autor: chasse

úlovky (svět)

Můj první kamzík
Můj první kamzík
vloženo: 11.10.2013 23:35
autor: Daniel Donaťák

trofeje

Další moje práce....
Další moje práce....
vloženo: 15.2.2013 15:46
autor: Terka Apeltová

zvěř v přírodě

Při lovu
Při lovu
vloženo: 5.3.2017 16:50
autor: Václav Vašíček

zbraně

puška mého přítele
puška mého přítele
vloženo: 26.2.2014 22:19
autor: Jan Koller

fotopast

**
**
vloženo: 26.1.2020 10:36
autor: Rostislav Jurdič

myslivecké umění

*farbiar*
*farbiar*
vloženo: 15.3.2014 16:10
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243645 fotek (8 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760983 komentářů fotek (12 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362833 hlasování fotek (37 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39913 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 11 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Jen pro otrlé ...

Po delší době si udělám delikates :-)))Já si pochutnám a je mě šumák co ...
vložil: bohuslav šeda
vloženo: 7.2.2018 21:21
zobrazeno: 3379x
hodnocení: 23 hlasů



Komentáře:

9.2.2018 19:09 vložil Marek Ladislav
Je to jako s jezevcem - někomu chutná a někdo grcá . Já můžu oboje a nemám problém.PS: Pokud nejsou MOJE!!!
9.2.2018 12:43 vložil Karel
Pro Štěpánku jsou opravdu dobré doporučuji vyzkoušet.
9.2.2018 11:39 vložil Štefan
Jiží náboje na ustrelenie ráží?
9.2.2018 10:35 vložil Jiří Netík
Oprava:Žer....
9.2.2018 10:34 vložil Jiří Netík
Štefane nestyď se a napiš grcať! 6er erteple, ušetříš za náboje!!!! Cha...cha....
9.2.2018 07:44 vložil Štefan
Pánové ja musím íst zase blít.
9.2.2018 07:33 vložil Kamil Plíšek
Bohušu, drsní lovci si toho dělají tatarák ;-) :-D
8.2.2018 21:11 vložil bohuslav šeda
Přátelé osolit opepřit a šup na sádlo z divočáka osmahnout cibulku s feferonkou a hotovo jednoduchost je vždy to nejlepší.
8.2.2018 19:02 vložil jirí kuja
Vím jak to bylo myšleno , jen jsem vás chtěl trochu popíchnout ale jde vidět že máte smysl pro humor a tak to má být..
8.2.2018 18:33 vložil Jiří Netík
Jirko K., já už jsu vyříjený. Můj šéf říkával: "S vlastní ženou po třicetiletém manželství, je to krvesmilstvo!" Cha...cha...(nebylo myšleno, že jsme se oblizovali navzájem a byli jsme tam samí chlapi!)
8.2.2018 18:28 vložil Štěpánka Hanousková
...já se picnu, máme je v mrazáku a stále se mně do toho nechce :-) Jarda už kolikrát škemral, ale já nevím :-) fakt jsou dobré ? nikdy jsem je neměla, ale ráda ochutnám :-)
8.2.2018 18:12 vložil jirí kuja
Pane Netík , že by na vás přešla ta jelení touha když jste se tam všichni oblizovali?:):):)
8.2.2018 17:40 vložil Jiří Zábran
Dobrou chuť. Já je jím také, opravdu chutný pokrm .
8.2.2018 15:54 vložil Lukáš Bubeníček
Recept by nebyl? :-)
8.2.2018 12:53 vložil Karel
Bohouši já je měl před týdnem, byli super vzal jsem do hospody kamarádům, až na jednoho, když zjistil co jedl se všichni jen oblizovali.Dobrou chut.
8.2.2018 10:47 vložil Jan Kříž
Dobrou chutˇ 1*
8.2.2018 09:33 vložil Omar Stodůlka
Pokud nejsou tvoje Bohušu :-) tak dobrou chuť!
8.2.2018 06:15 vložil Josef Vršan
1**
7.2.2018 22:24 vložil Jindřiška Padalíková
No, nevím...?! Ještě jsem neměla tu čest (a odvahu) je zkusit. :)
7.2.2018 22:14 vložil Jiří Netík
Bohušu, máš pravdu. Nevěřil jsem tomu, když je jeden host připravil z říjného jelena. Nakrájel je na tenké plátky okořenil a na prudko na pánvičce usmažil.VŠICHNI JSME SE OBLIZOVALI. Doma jsem je připravil z daňka, ale neřekl co to je a všem to chutnalo. Dobrou chuť!!!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.