17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Kňour 2010
Kňour 2010
vloženo: 8.2.2012 08:06
autor: Michal / admin /

úlovky (svět)

Kanada
Kanada
vloženo: 17.5.2014 09:18
autor: Děda z lesa

trofeje

srnec 2014
srnec 2014
vloženo: 23.5.2015 07:09
autor: Jiří Zoller

zvěř v přírodě

Blízká setkání 3
Blízká setkání 3
vloženo: 24.3.2019 16:48
autor: Pavel Komárek

zbraně

R 8
R 8
vloženo: 3.5.2018 12:40
autor: Ondřej Trlifaj

fotopast

divočáci
divočáci
vloženo: 1.2.2017 15:01
autor: Václav Hryzlík

myslivecké umění

Vladimír Lepš II.
Vladimír Lepš II.
vloženo: 9.12.2020 22:04
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243645 fotek (8 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760980 komentářů fotek (9 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362829 hlasování fotek (33 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39913 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 10 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

TAKOVÝ BYL PRO MNE ROK 2014

Kamarádi a přátelé myslivosti, se kterými jsem prožíval krásné chvíle v roce 2014.
vložil: Jaroslav Vlosovský
vloženo: 27.1.2015 00:16
zobrazeno: 4021x
hodnocení: 36 hlasů



Komentáře:

1.2.2015 14:15 vložil Jaroslav Novotný
A proč bych nemohl pozvat?Od hospodáře jsem to povolený měl,nic mi v tom nebránilo.
1.2.2015 13:50 vložil Milan Flora
Jardo, není nad dobré kamarády...1***
30.1.2015 04:15 vložil Jaroslav Vlosovský
Maruško zdravím tě i celou rodinu.Věřím,že to letos zvládnu. Tebe rád opět uvidím.
29.1.2015 14:03 vložil marie stanikova
..Jardo už se vidím,zase přijed,něco ulovíme....
29.1.2015 07:46 vložil jana hulinova
1+++
28.1.2015 02:16 vložil Jaroslav Vlosovský
Pro Jendu Nováka z Písku….Jendo a to se budeš divit,že Jarda Novotný mně i jako nelovec pozval k nim na naháňku. Bohužel jsem nemohl přijet a Jardovi jsem se omluvil. Takže tvé konspirativní počítačové teorie vyplívající z absolutní neznalosti a ze zaujatosti vůči mně, se opět nepotvrzují. Přeji ti hodně zdraví a klidu v duši.
27.1.2015 23:23 vložil Vlasta Szokeová
Pěkná památka !!!
27.1.2015 21:17 vložil Jan Novák
Jaroslave Novotný nediv se , nejsi lovec a nemáš na co Jaroslava pozvat...
27.1.2015 20:35 vložil Michal Tůma
Jardo, ještě jednou klobouk dolů za tvou proměnu..!!!
27.1.2015 18:26 vložil jelen58
Tak je to správný a tak to má být.
27.1.2015 14:19 vložil Kanina Lubomír
1***
27.1.2015 12:43 vložil Igor Málik
To by bolo stretko, keby sme sa všetci zišli.
27.1.2015 10:31 vložil Kamil Plíšek
Pěkný kus republiky jsi Jardo objel, mnoho dobrých lidí poznal, jen tak dál. Samozřejmě Vás s Miškou zdravíme, já i Veru.
27.1.2015 09:22 vložil Děda z lesa
Myslivecké tablo, ale tradičně skoro samá ženská... - 1*
27.1.2015 08:45 vložil Lubomír Prokeš
1****
27.1.2015 08:40 vložil Jindřiška Padalíková
Pěkná koláž pro vzpomínku. 1***
27.1.2015 06:22 vložil Irena Procházková
Jardo je to supr 1****
27.1.2015 05:55 vložil Jaroslav Novotný
Taky jsem Tě čekal,nedočkal jsem se.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.