17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Můj první srnec
Můj první srnec
vloženo: 26.8.2012 11:51
autor: Michaela Mikšíková

úlovky (svět)

Jelen Polsko
Jelen Polsko
vloženo: 16.2.2012 20:01
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

moje tvorba
moje tvorba
vloženo: 9.4.2013 12:53
autor: Miloslav Šlapanský

zvěř v přírodě

Drbání je nutnost
Drbání je nutnost
vloženo: 2.2.2020 09:34
autor: Děda z lesa

zbraně

Moje babky z Ferlachu
Moje babky z Ferlachu
vloženo: 13.1.2017 14:42
autor: jan koštoval

fotopast

Že to byl bobr ?
Že to byl bobr ?
vloženo: 18.3.2017 15:17
autor: Jiří Netík

myslivecké umění

Diviak...
Diviak...
vloženo: 9.3.2013 22:26
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243634 fotek (5 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9797 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760963 komentářů fotek (9 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362771 hlasování fotek (48 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39911 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 16 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Včerejší nadháňka

Výřčad ze včerejší nadháňky. Vzade stojí tým vyhaněčů. Lovci stáli v čele. Jinak pro křiklouny o "vybíjení" - z první leče odešlo bez výstřelu 23 - 25 kusů včetně dvou velikých bachyní. V druhé leči odešla bez výstřelu bachyně se šesti odrostlými selaty. Velké kusy vpředu jsou kňouři. Ten největší měl už na svědomí u nás i u sousedů několik těžkých zranění psů.
vložil: Karel Kolář
vloženo: 27.1.2020 00:02
zobrazeno: 6315x
hodnocení: 24 hlasů



Komentáře:

12.2.2020 18:29 vložil Josef Vyskočil
No když Vám odešlo tolik zvěře bez rány tak asi by někde chyba Lovu zdar
29.1.2020 23:07 vložil myslivec a lovec
Ale at vychladnou emoce.Ruku na srdce panove.Diky takovemu stylu hospodareni uz u nas zver takrka vymizela,takze jsou nam i psi k nicemu.
29.1.2020 22:23 vložil myslivec a lovec
A proc bych se nepodepsal panove.Ja se rozhodne za nic stydet nemusim.Ale vas mozek je fakt omezenej.Tak neurazejte myslivce.Je od slova mysleti.Jindrich Camek.
29.1.2020 06:48 vložil Drahoš Hikl
Lovu zdar.
28.1.2020 21:19 vložil Karel Kolář
Všem slušným zeleným kamarádkám a kamarádům děkuji za komentáře :-). Karle sprosťák, který se neumí ani podepsat je sám ubohý. Kompenzuje si asi malého pi....ra :-)
28.1.2020 09:54 vložil Karel B. Venzara
Je obdivuhodné kolik jedu se skrývá ve slovech "myslivce", jenž se stydí i za své poctivé občanské jméno. Myslím, že to hovoří za vše ...
27.1.2020 22:27 vložil myslivec a lovec
Keci,keci,sracky.Sedet a soulat v noci se vam nechce tak dotoho perete prez den.Zadny dobry hospodar si nedela ve svem reviru nahanky.Proc mela ta bychyne set selat asi.Neschopnost ze ano.A ten knour co trha psy.Vecna skoda.Rad bych ho ve svem reviru mel.A urcite by neskoncil takto.Proste strelil bych vas trapem doprdele a prez den-)))
27.1.2020 21:46 vložil Blanka Klatovská
Lovu zdar.
27.1.2020 21:08 vložil Jiří Netík
Lovu zdar!!!
27.1.2020 19:22 vložil Pavel Charvát
Lovu zdar.
27.1.2020 14:46 vložil Ladislav Novák
Lovu zdar !!
27.1.2020 14:02 vložil Jiří Šikl
Lovu zdar
27.1.2020 11:26 vložil Václav Bujáček
Lovu zdar.
27.1.2020 10:30 vložil Jiří Cikryt
Lovu Zdar!
27.1.2020 10:29 vložil Jiří Cikryt
Lovu Zdar!
27.1.2020 08:35 vložil Milan Jirmann
LOVU ZDAR!!!
27.1.2020 06:20 vložil Josef Vršan
Lovu zdar
27.1.2020 05:54 vložil Václav Cibulka
Úspěšným lovcům přeji Lovu Zdar !

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.