17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Lov u kamaráda
Lov u kamaráda
vloženo: 28.11.2017 17:26
autor: Petr Kohout

úlovky (svět)

Kamčatka 2018
Kamčatka 2018
vloženo: 13.11.2018 20:53
autor: Jiří Ondrejkovič

trofeje

detail
detail
vloženo: 2.1.2014 14:18
autor: Roman Dudek

zvěř v přírodě

***
***
vloženo: 6.4.2016 19:59
autor: Václav Vašíček

zbraně

Vzpomínka na dědu
Vzpomínka na dědu
vloženo: 8.1.2012 13:44
autor: Ivo Kolář

fotopast

Žeby rys ?
Žeby rys ?
vloženo: 7.2.2013 06:24
autor: mirojevo

myslivecké umění

srnček
srnček
vloženo: 18.3.2014 19:48
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243637 fotek (8 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9797 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760964 komentářů fotek (10 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362773 hlasování fotek (50 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39911 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 7 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

letošní první čuník

Na tohoto lončáka (kňourka) chodil táta celý týden, ale ne a ne ho ulovit. Až sem se vrátil ze školy zasedli jsme každý na jednu kazatelnu a takhle to dopadlo. Ulovil jsem ho já:) Táta vzal s sebou na posed kamaráda fotografa tak máme zážitek i s pěknou společnou fotečkou:)

Vzdálenost: 80 kroků
Ráže: 7,62x39
Hmotnost po vyvržení: 60 kg
vložil: Petr Sojka
vloženo: 16.6.2011 17:45
zobrazeno: 4107x
hodnocení: 23 hlasů



Komentáře:

7.7.2011 14:37 vložil Filip Kreutz
Lovu zdar pěkný kousek, jen tak dál.
20.6.2011 14:47 vložil brovnig
Lovu zdar.Jsem rad ze vydim nekoho kdo pouziva k lovu cz527 a strelivo Barnaul tuto kombinaci mam take a jsem nadmiru spokojen a stim co jste psal plne souhlasim
18.6.2011 08:47 vložil crlikk
Gratulace a velké LOVU ZDAR. Moc pěkné foto:))
17.6.2011 20:24 vložil Petr Sojka
Střílím Barnauly ... ze začátku jsem měl S a B ale nějak to lítalo kam chtělo...Na ruskou výrobu zatím nedám dopustit!!!Kam namířím tam to padne.
17.6.2011 19:07 vložil Jan Kitzberger
Lovu zdar.. Jen se Petře zeptám, co používáš za střelivo?
17.6.2011 19:04 vložil Fergus
Lovu Zdar,,
17.6.2011 08:58 vložil Petr Sojka
Na flintičku nedám dopustit - malá, lehká, skladná a hlavně účinná takřka na vše. Jinak radost z úlovku byla veliká:))
17.6.2011 08:23 vložil Kamil Plíšek
Pěkná fotka, úsměvy ve tvářích vyzařují radost z úspěšného lovu. "Lovu zdar!", jen tak dál!!
16.6.2011 22:40 vložil Petr Pořádek ml.
Lovu zdar, mimo úspěšného lovu vidím i značný rozdíl ve skladnosti carabinky oproti normální flintě :-))
16.6.2011 20:09 vložil Petr Sojka
jj díky Mirku...budu se snažit...v řepkách a v obilí jich máme zatím více než dost... jen se na ně dostat:)...tobě taky hodně štěstí
16.6.2011 20:02 vložil Miroslav Komárek
Pěkná ranka, přeji lovu zdar a čuníků víc!
16.6.2011 18:11 vložil Erika Doležalová
Lovu zdar, pěkný rodinný snímek.
16.6.2011 18:10 vložil Tomáš Dvořáček
Lovu zdar
16.6.2011 17:52 vložil Josef Vršan
Lovu zdar - ve dvou to jde lépe

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.