17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

dar od našich patronů. Děkuji
dar od našich patronů. Děkuji
vloženo: 10.8.2014 13:43
autor: Tomáš Pražák

úlovky (svět)

Jelen
Jelen
vloženo: 15.9.2015 12:34
autor: Radim Hlaváček

trofeje

Kamarádův životní k jubileu
Kamarádův životní k jubileu
vloženo: 1.11.2017 08:56
autor: Děda z lesa

zvěř v přírodě

...
...
vloženo: 8.1.2013 08:29
autor: Marek Drha

zbraně

Nůž rytý na zakázku II.
Nůž rytý na zakázku II.
vloženo: 12.2.2015 14:11
autor: Petra Hanzlíková

fotopast

duo
duo
vloženo: 18.3.2015 20:27
autor: Karel Strych

myslivecké umění

na dreve
na dreve
vloženo: 19.5.2019 13:46
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243667 fotek (16 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9796 inzerátů (8 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761003 komentářů fotek (18 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362970 hlasování fotek (108 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 5 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Medvede z Rumunska

355 a 555 CIC
vložil: JUDr. Norbert Horváth
vloženo: 27.3.2013 15:19
zobrazeno: 5316x
hodnocení: 37 hlasů



Komentáře:

3.4.2013 09:58 vložil Sláva Dolníček
Kleine jseš prostě osel a to jsem napsal hodně slušně. Jinak Lovu zdar.
2.4.2013 21:44 vložil Pavel Kaňok
Přirovnávat lovce ze slovenska k masovým vrahům je vrchol vidláctví! To už se závistí, nemá nic společného. Pane Klein, až si dopilujete gramatiku, tak si něco stáhněte a přečtěte o medvědech v rumunsku a jejich lovu. Norbertovi Lovu zdar!...hlavně si z toho nic nedělej, někteří evidentně místo stát ve frontě na rozum, stáli frontu na zeleninu...
29.3.2013 12:51 vložil Tibor Lacina
Lovu zdar !! z Rumunska jsou opravdu majestátní huňáči, nepřidal byste potom fotky trofejí ?
28.3.2013 23:57 vložil jiří petrželka
Lovu zdar!
28.3.2013 20:52 vložil Daniel Jahoda
LOVU ZDAR a plně souhlasím s p.Vlososovským.
28.3.2013 19:02 vložil Matej Kloska
Norko gratulujem, určite krásny zážitok :)
28.3.2013 18:24 vložil Roman Karasek
Upřímné Lovu zdar.Moc hezké foto.
28.3.2013 17:07 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
28.3.2013 16:19 vložil Vašek Surman
Lovu ZDAR!!!! Závist je mocná čarodějka :-))))))
28.3.2013 07:19 vložil Jaroslav Vlosovský
Jsem tak trochu na rozpacích. Když někdo uloví dobrého jelena v Maďarsku,tak se rozplýváme nad úlovkem. Když uloví medvěda v Rumunsku,tak ho hned přirovnáváme k lidem jako byl Ceauşescu. Ano doba je taková,že někdo má peníze na to lovit v cizině a někdo je rád,že uživí rodinu. Někdo si zaplatí ulovení jelena a jiní prostě uloví jenom selátko.Jenže myslivost snad není pouze o tom,kdo na co má. Je to o kamarádech,o pobytu v přírodě,o vztazích. A právě vztahy ( a závist řadím do této skupiny) jsou dnes mnohde špatné. Panu Norbertovi přeji lovu zdar. Prezentace je to pěkná,má u mne bodík,i když upřednostňuji medvědy živé.
27.3.2013 22:20 vložil Pavel Novotný
Krásná trofej, blahopřeji. Závist je opravdu zbytečná, hlavně proto, že opravdu je mnoho lidí, kteří si vydělají peníze poctivě, tím že něco skutečně umí, třeba psát bez pravopisných chyb ;-)
27.3.2013 21:43 vložil František Zapalač
Lovu Zdar!
27.3.2013 21:35 vložil Josef Kouba
Lovu... Moc hezká fotka.
27.3.2013 21:29 vložil jirku ludek
LOVU ZDAR...každý by mel druhovy jeho ulovky prat..p Srstek vam za 1 naprosto vystizne...
27.3.2013 20:45 vložil Richard Kovalčík
Lovu zdar.
27.3.2013 18:49 vložil michal velecký
Přeju "Lovu zdar"!Ale spíš se divím,kde se tam tito obrovští medvědi ještě berou.
27.3.2013 18:01 vložil František Richtarčík
Prajem lovu zdar !Máte 100 % pravdu že závisť do poľovníctva nepatrí
27.3.2013 17:52 vložil ing.Karel Rait
Lovu zdar! Naprostý souhlas s panem Srstkem! Závist je hrozná vlastnost, v myslivosti přímo hrozivá a neměla by do ní vůbec patřit! Vždyť i dříve každý lovil,na co měl.
27.3.2013 16:32 vložil Klein Karel
Lovíte jak novodobí Čaušesku, Dumitresku nebo Brežněv ,tady je vidět kdo s české elity má peníze,dělnik který vidělává 10-15.000Kč. a má rodinu si to dovolit nemúže.Lovu.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.